Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficcjalne Zakoncznie Kariery Przez Adama Małysza


wiku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Wyjść to może człowiek z domu.

Mówi się zobaczymy co osiągnie.

Panie ąę.

Zwrot 'co z niego wyjdzie' też jest poprawna.

Opublikowano

Szkoda że zakończył :)

Takiego drugiego jak On nigdy nie będzie.

Ale Kamil Stoch też ładnie zaczyna skakać.

 

 

No i na koniec.

Mamy jeszcze Roberta Mateja który jest pro lotnikiem skaczę o 70 metrów mniej niż rywale ,ale jest zajebiście :D

Opublikowano

Nie to ze mu sie nie chce, ale teraz co raz wiecej czasu poswiecal na treningi, by miec forme ..

 

A Co Najlepsze To Adama Trener tez odchodzi ^ ^

34127134971236946388.png

Opublikowano

Malysz odszedl nie z tych powodow ktore podal w gazecie/telewizji tylko z powodu tego ze sie starzeje i coraz wiecej czasu musialby poswiecac na treningi i chcial odejsc majac forme , i normalnie zyc , a nie opadniety...

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

Każdy wymagał od niego 1,2,3 miejsca a jak nie osiągnął tego to mówili: "powinien już odejść", "jest stary niech skończy z skokami" - to teraz mają co chcieli.

Ja osobiście żałuję że Małysz odchodzi ale przecież go nie powstrzymam..

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Już nawet skoków mi się nie chce oglądać bez Małysza :(

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

:( Jest smutno, że Adasia nie będzie

no trudno trzeba się z tym pogodzić niech teraz inni zaczną skakać :)

W sumie to tylko Kamil Stoch coś tam zdziała :/

 

Niech się teraz zajmie żoną xD

Może jego córka bd skakać na pewno od Mateji bd lepsza xD

Opublikowano

Nadzieją matką głupich :P

 

Hehe, zobaczymy co z niego wyjdzie.

Moze cos wyjdzie moze nie :P

nikt tego nie wie

b_560_95_1.png

Wii_Skijump_Corgi.gif

Opublikowano

Małyszomania była kilka lat temu za czasów jego świetności. Teraz nawet już nie oglądam skoków bo po co? Więcej latek, skill się traci :) Kiedyś musiał być ten koniec B)

Opublikowano

No szkoda ... dzięki niemu nawet mojej mamie sie skoki spodobały :/ szkoda że odchodzi ale zawsze zostanie nam Stoch

giphy.gif

Opublikowano

Stoch nie jest i nie będzie tak dobry jak Małysz. Oglądaliście dzisiaj skoki drużynowe? Żyła skoczył dalej od Stocha, więc nikt już raczej się nie znajdzie tak dobry jak Małysz.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

e, tam..

 

a wczoraj czy tam przed wczoraj miał szansę na medal ale nie wytrzymał..

 

On dopiero zaczyna karierę. Małysz też dopiero zaczynał wygrywać w 96/98 roku a małyszomania zaczęła się w 2000/2001

 

Stoch ma dopiero 24 lata, jeszcze przed nim 8 lat skakania +

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Poczekamy zobaczymy... Żałuję tylko że nie zobaczę już nigdy lecącego Małysza na żywo. :(

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Niech frajer ginie ! Szerze ? nie lubilem go -.- Denerwuje mnie to ze kazdy sra sie jak on odszedl ...

 

@

Oj oj panie adminie a za co te 5 % ? Za wyrazenie swojej opini ? Dziekuje :) Pozdrawiam.

Opublikowano

Małysz był , jest i będzie mistrzem:)

Każdy w Polsce wie kto to Małysz .... dzięki niemu My Polacy mieliśmy radość z mistrzostw itd.

Mam nadziee ,że Stoch będzie kolejny ....

 

a tak do sportów zimowych nawiązując najbardziej żal mi Justyny Kowalczyk:( biedana zawsze Ją te astmetyczki z nowegii ścigają .....

ku*** jak się ma astme to się nie powinno być w zawodach:/

 

:)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Chwyta was żal bo to nie wy skakaliscie. Skakal ponad kilkanascie lat.

Zaloze sie, ze w polowie przyczyna skonczenia kariery byla rodzina. Jak mowil malo czasu jej poswiecal. W zyciu juz duzo osiagnal czas zajac sie rodzina, zasadzic drzewo.

Mysle, ze jeszcze wiele dobrego bedzie sie o nim mowic.

btw.

Rowniez pudzian. Ze wzgledu na wiek zaprzestal byc strongmanem. Malysz rowniez mogl brac pod uwage wiek. Cale zycie skakac? No way..

 

Stoch da rade. Moze nie teraz ale z czasem sie wyrobi i mysle, ze bedzie lepszy od Adama :x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...