Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficcjalne Zakoncznie Kariery Przez Adama Małysza


wiku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po MS w oslo na sredniej skoczni Adam Malysz oglosil ze to jego ostatni sezon. Co o tym myslicie? ja bardzo zaluję, bo od nie dawna interesuje sie skokami, a on juz odchodzi .. :P

Witam wszystkich !!!

Jeśli w czymś pomogłem to kliknij + w prawym dolnym rogu mojego posta.

Dziekuję i Pozdrawiam !!!

Wiku ;)

 

345hglc.png

Opublikowano

I tak bardzo długo skakał, ale trzeba mu przyznać był, jest i będzie wielki. Według mnie ideał sportowca i pewnie też człowieka. Nie tyle przez jego genialne skoki, ale głównie dzięki jego skromnej osobowości, szczerości i nie wywyższaniu się, zyskał fanów na całym świecie. Co weekend uszczęśliwiał tysiące ludzi przed TV... Taka moja skromna opinia ;)

26 marca koniecznie muszę zawitać do Zakopanego..

 

@down.

Stoch ma swój lepszy sezon, ale widać, że jest jeszcze niedoświadczony.

EMPTY :C

Opublikowano

Jedyny polak który coś osiągnął i odchodzi. Jedynie Stoch może go zastąpić, chociaż nie będzie tak dobry jak Małysz, ale jak Stoch też kiedyś odejdzie to już nikogo nie będzie dobrego.

 

Co weekend uszczęśliwiał tysiące ludzi przed TV...

Chyba miliony.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Małysz od dziecka był moim ulubionym skoczkiem. Zawsze oglądałem jego występy. Miał gorszy okres, ale pozbierał się i od razu Kryształowa Kula...

Będzie mi Go brakowało. Tak samo jak Lepistoe... Gdyby Adam miał z 5-10 lat mniej to by osiągnął wszystko co jest możliwe w skokach...

Stary nie jest, ale przyszedł na niego czas. Może kiedyś wróci...

perfection.png

 

Sig by Thtsn ;)

Opublikowano

No to pięknie..

 

Jak teraz w drużynówce mamy prawie 3 miejsce to po odejściu Małysza ta pozycja spadnie i to znacznie.. Będziemy kręcić się koło 6/8 miejsca jak nie dalej..

 

Tam tylko teraz Stoch potrafi skakać...

 

n/c

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

no szkoda ale dobre jest to że zakończył kariere w dobrej formie !

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

No tak jak już inni pisali teraz nasze miejsce będzie przed rosją no może trochę dalej, mam nadzieję że Stoch jeszcze będzie takim skoczkiem jak Małysz i nawet lepszym :>

1336210110-U81772.png

Opublikowano

Trzeba wiedzieć kiedy trzeba zakończyć. My możemy sobie tu gdybać a Adam tak podejmie swoją decyzje. Lepiej kończyć mając szanse na 3 miejsce w Pucharze Świata i brązowym na średniej skoczni na MŚ niż jak Kuettel ,który nie potrafi się, zakwalifikować do finałowej serii.

sygnacy.png

Sygnatura by dudsonowa

Najbardziej zajebisty grafik na MPC KLIK

Opublikowano

Tak jak mówią słowa piosenki "Zamienię Ciebie na lepszy model" stare na nowe.

Cóż Adam Małysz już swoje wyskakał, dajmy szansę dla Stocha.

6504a07000005dd3.jpg

 

Jeżeli moja odpowiedź Ci pomogła to proszę daj mi +

Opublikowano

@UP

Wyjść to może człowiek z domu.

Mówi się zobaczymy co osiągnie.

6504a07000005dd3.jpg

 

Jeżeli moja odpowiedź Ci pomogła to proszę daj mi +

Opublikowano

Jak dla mnie po prostu nie chce mu sie juz skakac ;) i tyle jest człowiekiem wolnym może robić co chce

1321383239-U30311.png

 

Powróciłem jak feniks by Zniszczyć To co było

i sprawić iż wszystko powstanie z popiołu

Opublikowano

Małysz i tak dużo dla nas skoczył.

Jednak szkoda że odchodzi, bo spadniemy kilka razy w dół.

No nic, trzeba dalej żyć.

Gość Mounthains
Opublikowano

Wielka szkoda. Zawsze gdy były skoki rodzina mi krzyczała "Małysz skacze!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...