Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Garena Messenger (Hon) - Jak Zrobić, By Nie Czytał Ip?


mroq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czelo, pogrywam a właściwie pogrywałem sobie w hona na garenie - jak wiadomo tam jest za free. Do niedawna sobie pykałem bez problemów - stary garena messenger nie sprawdzał skąd jestem, a konto na stronie założyłem przez proxy. Teraz się troszkę wycwanili i wyłączyli opcje logowania na starym GM. Problem tkwi w tym, że nowy nie pokazuje mi w grach hona ( prawdopodobnie ip się nie zgadza ). Na jednym forum (epvp) gościu niby to rozpracował i śmiga w hona ale nie poda jak - boi się, że ktoś z gareny się o tym sposobie dowie [zzz..]

 

Teraz tak. Na logikę są dwa sposoby na ominięcie

 

- Zmiana ip (?), tak żeby GM rozpoznał mnie jako kogoś z terenu w którym to działa (SEA/PH/Malysia czy coś takiego)

- Druga opcja to przerobienie jakoś tego messengera by po prostu nie sprawdzał ip i pokazywał z góry wszystkie gry

 

HA, tylko ja nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Wczoraj całe popołudnie szukałem czegoś na ten temat - nic =/=.

 

Byłby ktoś tak miły i mógł mnie jakoś naprowadzić ?

 

 

//Nie wiedziałem w którym dziale to napisać, jak się nie zgadza to przenieście lub skasujcie i napiszę od nowa.

pzdr

Opublikowano

gościu wcale nie rozpracował tylko ma pewnie konto VPN gra od siebie nie na swoim IP

 

nie tylko komunikator sprawdza ale i gra sprawdza IP , czyli żadne proxy ( zwykłe proxy , trzeba mieć proxy socket ) ci nie pomogą bo do gry potrzebne są połaczenia bezpośrednie a nie po http

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

gościu wcale nie rozpracował tylko ma pewnie konto VPN gra od siebie nie na swoim IP

 

nie tylko komunikator sprawdza ale i gra sprawdza IP , czyli żadne proxy ( zwykłe proxy , trzeba mieć proxy socket ) ci nie pomogą bo do gry potrzebne są połaczenia bezpośrednie a nie po http

 

Troche odkopuje ale jest sposob na proxy

 

Step 1 - Download The Game !

 

1.) Download this - http://dl.garenanow.com/hon/HoNInstaller.exe

 

Step 2 - Getting Malaysia or Philippine IP address !

 

1.) Run HoNInstaller.exe and it will start downloading game , after DL finishes , install the game !

 

2.)In order to get one of those countrys ip adress you need a program called "Proxyfier" it has 31 days trial so if you don't have it, then click Here to download it !

I got keygen for u guys too -

 

Company: Sasquatch (Thats my ingame name)

 

Serial - 79YY8-WJYVM-229HN-4BLRG-JX7RB

 

(Download the standard edition installer !)

 

3.)To see a Proxy list of Malaysia Click Here !

 

4.) To see a Proxy list of Philippine Click here !

 

5.) Open proxifier and click Proxy Settings like in this Screenshot:

 

TutorialPic1-1.png

 

6.) Then Click "Add" like in this picture !

 

TutorialPic2.png

 

7.) Now add your proxy ip and port and select what type of connection it is ! (example - if on website it is SOCKS5 then click SOCKS 5)

after done that click "Check" !

 

TutorialPic3.png

 

8.) If it passes 2/3 tests like in the next screenshot then you can click ok and use the proxy !

 

TutorialPic4.png

 

9.) Now as you can use your proxy, click "OK" and start your Garena Messenger !

 

10.) Log in with your garena id and password and it should like this :

 

debbpt4pmjicwdbj64mp.jpg

 

11.)Before you start the game close the proxifie, you don't need it anymore and this is the last step you need to do.:

 

tutorialpic6.png

 

 

Step 3 - Start the game

Autor:4iriks

 

Sam sprawdzalem i dziala tylko przez odleglosc min ping to 200 na serwerach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...