Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi do nich i komunikować się z innymi użytkownikami.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Krzysztofa

[Info] Nowe Info Od Notcha, Pieski W Minecrafcie :)

17 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Witam, tak jak codzień, oglądam se co napisał Notch na swoim blogu.
Dowiedziałem się dziś, że chyba planuje on dodać do minecrafta Pieska :)
jako swojego zwierzaka, pewien tego nie jestem, ale chyba dobrze myślę, wnioskując po jego poście na blogu:
[quote]
We stepped on the plane to New York, and the Minecraft server died. While flying from New York to San Francisco, Tobias managed to get the servers back online via the amazing wonder of in-flight WIFI. I was afraid this would set the tone for the trip, but so far it’s been an amazing success.

Sunday was mostly relaxation and shopping (I found a great new coat, but it’s a bit too warm for SF), and it ended with a company dinner. We invited the Oxeye guys over as well, and it turned out really good. I had the biggest steak I’ve ever had, and also had room over to steal some of Jakob’s food.

Monday morning, I met one of my idols for breakfast, and kinda promised him I’d add pet dogs to Minecraft, so I guess that’s happening. Then we went to Google, did an interview or two, then went to dinner with a huge gaming company. I kept getting sleepier throughout, so I’m not sure how great of an impression I did. It could play into the whole “indie” thing though to seem uninterested. ;)

Today, we started with a meeting with Curse, the guys running the forums and the wiki these days, and we’ve got plans to work more closely together in the future. I think they’re doing really great things for the community. After a somewhat rushed but excellent lunch, Jakob and I did an interview with PC Gamer, I did a filmed thing for Eurogamer with Chris Hecker.

Then the scariest thing in a long time happened. I went on stage. I talked for three minutes about piracy, mumbled something about “That was quick”, and left the stage. I was scheduled to do a five minute talk, but only managed to fill 60% of it.. People tell me it wasn’t as bad as I thought it was.. but they’re probably just being polite.

Then I molested Danny B (the guy who made the Super Meat Boy music) for a bit before grabbing a quick dinner and ending up at the craziest party ever where I met a bunch of important and famous people.

Tomorrow is more meetings, and then the big award ceremony is. We’re nominated in a total of six categories across both the IGF and the GDCA.

I’m nervous.[/quote]

[color="#FFA500"][font="Georgia"]PL Translated by google. i lekkie szybkie poprawki na szybkiego :)[/font][/color]
[quote]
Wsiedliśmy do samolotu do Nowego Jorku, a serwer Minecraft nie działał. Podczas lotu z Nowego Jorku do San Francisco, Tobiasowi udało się z powrotem włączyć serwery minecraft, przez niesamowity cud w czasie lotu i sieć WIFI. Bałem się to ustawić dźwięk na wyjazd, ale do tej pory to był niesamowity sukces.

Niedziela była głównie relaksem i zakupami (Znalazłem wielki nowy płaszcz, ale to trochę za ciepło dla SF), a skończyło się kolacją firmy. Zaprosiliśmy faceci Oxeye nad, jak również, i okazało się naprawdę dobrze. I miał największy stek w moim życiu, a także miał pokój nad ukraść trochę jedzenia Jakoba.

w zeszłym tygodniu spotkałem się z jednym z moich idoli na śniadanie, i po prostu obiecałem mu, że dodam do Minecrafta psy, więc myślę, że to zrobię. Następnie udaliśmy się do Google, czy wywiad lub dwa, a następnie udał się na kolację z dużą firmę gier. Ciągle się sleepier całej, więc nie jestem pewien, jak wielkie wrażenie, że tak. Może grać na całego "indie" coś choć wydaje się zainteresowany. ;)

Dziś rozpoczął się od spotkania z Curse, chłopaki z uruchomieniem forum oraz wiki tych dni, i mamy plany bliższej współpracy w przyszłości. Myślę, że robią naprawdę wielkie rzeczy dla społeczeństwa. Po nieco wpadł ale doskonały lunch, Jakob i zrobiłem wywiad z PC Gamer, zrobiłem coś dla Eurogamer nakręcony z Chris Hecker.

Wtedy najbardziej przerażające rzeczy w długim czasie się stało. Poszedłem na scenie. Rozmawiałem chwilę o piractwie, mamrotał coś o "To było szybkie" i zszedł ze sceny. A było przewidziane do pięciu minut rozmowy, ale tylko udało się wypełnić 60% to .. Ludzie mówią, że to nie było tak źle, jak myślałem, że to .. ale to chyba po prostu uprzejmy.

Potem molestował Danny B (facet, który stworzył muzykę Super Meat Boy) na nieco przed chwytając szybki obiad, a kończąc na najbardziej zwariowany strona kiedykolwiek gdzie spotkałem kilka osób ważnych i sławnych.

Jutro kolejne spotkania, a następnie wielkie Ceremonię wręczenia nagród. Jesteśmy nominowany w sześciu kategoriach w sumie na obu IGF i GDCA.

Jestem nerwowy.[/quote]
Czyli, obiecał notch swojemu fanowi dodać do minecrafta pieska :)
[font="Georgia"][color="#00FF00"]Tak więc pozdrawiam i liczę na plusika za fajne info :)[/color][/font]

a tutaj link do Bloga Notcha:

http://notch.tumblr.com/
8 osób lubią to

Pieski :D?

Ale wiesz one będą tak jak wszystkie moby czy takie słitaśne malutkie :D?

Myślę, że im to wyjdzie więc pozostaje czekać do wersji 1.3_02 :)

łap plusa za info.

Pewnie wielkości kury będą jedna kratka wysokości 1x1 :D

Fajnie jak by były pieski :P...

[quote='Translator']Potem molestował Danny B[/quote]
Lul?

@topic
Ciekawe, czy będą [psy] naszemu bohaterowi towarzyszyć... :> I jak się je będzie oswajać. :D

Najss :D
Jeszcze niech dodadzą uzbrojenie dla psa i będzie wierzchowiec xD

[quote name='-C4m3L-' timestamp='1299072788' post='2143938']
Najss :DJeszcze niech dodadzą uzbrojenie dla psa i będzie wierzchowiec xD
[/quote]

hmmm, za dużo metina ;)

noo ale ujeżdżać psa ;D

Ooo ale super. Jak będziesz wiedział coś więcej to pisz :D
1 osoba lubi to

Niech dodadzą lepiej nowe potwory, a nie psy, ale przynajmniej coś się zmieni :)

psy dobry pomysł i żeby ci towarzyszyły, musiał byś ich karmić np. surowym miechem od swin i by walczyły z tobą np. przeciwko zombie

A propo zombie...
Ja słyszałem, że mają jakiegoś wielkiego bossa zombie zrobić ;p

[quote name='Walendes' timestamp='1299085277' post='2145365']
A propo zombie...
Ja słyszałem, że mają jakiegoś wielkiego bossa zombie zrobić ;p
[/quote]

On już jest tylko wstrzymali jego resp

@Topic

załamałeś mnie :x
po co mają dodawać głupie psy? mam nadzieje że nie będą śmiecić...

@up2

zombi jest wstrzymany bo laguje strasznie jak jest blisko przynajmniej u mnie...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0