Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Ta Snipa Ściąga Hv Na Hita?


Ariss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, prawdopodobnie dziś kupuję sniperkę na perma. Zastanawiam się czy TPG-1 PRO ściąga Tanker Vest/ Heavy Vest na 1 strzał?

 

Wiem, że DSR Subsonic nie ściąga tankera na 1 hita. Oraz jest nudna, brzydka ;]

 

Wiem również że TRG 41 jest idealnie taka sama jak TPG-1 PRO (ale tylko chujowo wygląda i ma więcej naboi).

 

Zastanawiam się tylko czy TPG-1 PRO ściąga na 1 hita w każdym veście - ludzi mówią że tak, ale wolę się upewnić. Oraz czy zabija na hita w nogę (L96A1 AW w nogę zabiera 66 hp, bez vesta).

 

Oraz poproszę o różnice między TPG-1 PRO i TRG-41.

 

Dziękuję - za wyczerpujące odpowiedzi będzie + .

Opublikowano

Człowieku dmg zależy od odległości im bliżej tym więcej dmg. Co do DSR sam jesteś nudny i brzydki. A tak poza tym jak jest nuuubska to powiedz czemu 3/4 majorów ma ją na perma i są bardzo zadowoleni?

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

DSR-1 Subsonic jest jedną z najlepszych i najbardziej profesjonalnych broni w CAE.

Wymaga skilla, nie to co TPG / TRG, czy M107CQ AirForce.

 

Każdy High Rank lata z DSR ... (nie liczę dzieci, które kupują konta z CSM+ i latają z TPG/TRG bo łatwo trafić -.-)

 

A wracając do tematu.

Tak jak UP powiedział ... zależy od dystansu i w co trafisz.

Tanker Vesta żadna snajpa nie zabije na hita, chyba że trafisz w szyję/głowę.

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

Okej wiem że DMG zależy od odległości bo noob nie jestem.

 

DSR nie lubię, wg mnie wygląda jak posklejany karton butaprenem i pomalowany farbą w spray'u xD

 

Jedyne co ludzię to DSR Tactical - ale nie mam zamiaru liczyć na farta.

 

 

Każda snipa wymaga skilla - nie mów że jedną jest prościej, inną trudniej trafić. Przecież pocisk z każdej leci podobnie...

 

Wiesz czemu MAJ'ory i inne wysokie lvl'e mają DSR-Subsonic? Ponieważ oni grają zazwyczaj z AR/SMG. Ja gram tylko Snipa (od czasu do czasu XM-8) Nawet rushuje ze sniperką w ręku na ludzi z SMG... Potem jak leci multi kill z 1 pocisku to płaczą...

 

TPG-1 mnie przekonała dlatego, że ma dużą szybkostrzelność. Fajny design, bardzo dobry zasięg, nie ma płomienia z lufy, oraz ma taki dźwięk, trudno namierzyć snipera.

 

 

 

 

EOT - proszę o zamknięcie. xD

Opublikowano

Co do M107 CQ to broń również wymaga skilla. jest ciężka do opanowania ale koksić z nią można zupełnie jak z DSR-1 Subsonic. TPG-1 i TRG-41 są nudne i wogóle bez emocji ... co to za snajpa co z każdej odległości trafia w wentyl od opony.

 

 

A tak pytanie ... no to zależy w jaką część ciała trafisz ... jak w klate czysto ładnie to i heavy vest nie pomoże.

OldLFsro.png

 

Może i wszystko robię chaotycznie, ale to mój styl życia. Sygnaturka własnej produkcji

^^

Opublikowano

Możesz mieć nawet Magic Super Pro Vest +190 dostaniesz w szyję albo heda to nic ci nie da twój Vest

 

A co do zdejmowania tankerów jeżeli załadujesz mu z metra to raczej zabijesz .

Lecz wiem jak to jest z tym Vestem .

Nie raz go miałem i strzelał do mnie sniper.

Przeważnie zostawało mi 16hp .

Ale to bardzo rzadko

9368_gold.png

Opublikowano

Szczerze? Biegałem cały dzień z tankerem - i tylko TRG-41 ściąga na hita.

 

SubSonic taki sobie jest, szybko się nudzi. Dax, nie wiem czemu sądzisz,że wymaga skilla. Tak samo,można powiedziec o każdej snajperce, bo każda wymaga innego.

Opublikowano

@Zavetti - skoro TRG 41 ściąga na 1 strzała Tankera to TPG-1 PRO (która dla mnie jest lepsza) też musi 1 strzałem ściągać nie? Mają dokładnie takie same statystyki więc myślę, że obie na hita ściągają (inne sniperki nie ściągną na hita tankera - oprócz tych dwóch).

Opublikowano

Jak szczegółowo.. W noge 66 hp arctic wolf zabiera.. Proszę.

Nie spotkałem się z tym , żeby jakaś snajpa miała największe dmg.

Wszystko zależy w co trafisz i z jakiej odległości.

Opublikowano

@ UP - jak masz pisać głupoty które wymyślasz na poczekaniu - lepiej nie pisz, robisz z siebie błazna.

 

AW w nogę bierze 60-80 hp. Zazwyczaj 66.

 

@ Zavetti - czekam na Ciebie xD TRG 41 i TPG-1 PRO ściągają TANKERA tak? TRG wiem że tak, TPG ma takie same staty to chyba też. Prawda?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...