Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam beznadziejny problem ;/

Laptop samsung r580

Otóż wszystko zaczeło sie 2 dni temu kiedy wyleciał mi 1 blue screen , zauważyłem że komputer zaczoł chodzic coraz wolniej - postawnilem walnac format - wtedy jeszcze byla 7 , po formacie na xp poinstalowalem stery

i wszystko po dniu uzytkowania znowu blue screen ... walnelem 2 format teraz juz sa 2 dni bez blue ale wyskakuja błędy tzn raporty o błędach kiedy chce uruchomic mbota - silk normalnie dziala bez zadnych botów

Komputer przycina sie tzn przez chwile jest brak odpowiedzi np w mozili

Dodam ze komputer ma dopiero niecale 2 miechy - ostatnio co instalowalem/pobieralem przed tymi problemami to 4tray minimalizer..i po 1 h zaczelo sie..

Nie wiem co poradzic w miare szybko , oczywiscie mozna oddac do naprawy o ile przyjmie to gwarancja , ale chodzi mi żeby ten problem pożegnac w miare szybko

Dziekuje wszystkim bioracych udzial w tym temacie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

masz misia na kompie :) sprawdź w folderze stajnia ^^ jak to koń trojański zrób mu folder siano i go tam wsadź.

 

@serio

format ew. dokłaaadny skan 2-3 antywirami. biblioteczki library files masZ ?

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

tak jak kolega powiedział, do tego weź sprawdź menadżera zadań (patrz procesy i zużycie pamięci, ale tylko kiedy nic nie masz włączanego) jak będziesz miał jakieś dziwne, nieznane procesy sprawdź je w necie, bo często rozwiązanie dla nich jest bardzo proste, a mogą się one okazać wirusami...

sam miałem tak na swoim kompie, że przez przypadek w procesach wychwyciłem 2 viry i przy pomocy googli rozwiązałem problem... ;)

Opublikowano

Na twoim miejscu oddałbym go na gwarancje. Jeśli jednak gdy go kupowałeś był już zainstalowany windows, to spróbuj sam zrobić formata poprzez partycje "recovery" . Zapewne ją masz. Jeśli jednak nie, to leć oddaj go prędko do serwisu, zanim coś ci się stanie z partycjami, etc. Przypominam, że jeśli utracisz partycję "recovery" to tracisz gwarancję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...