Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Głosowanie Na Najlepsza Broń


Daxer92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bronie za GP

 

AR - Assault Rifles: G36

Uzasadnienie:Ideala broń jeżeli ją ogarniasz...

 

SMG - Sub Machine Guns: UMP

Uzasadnienie: Fajne SMG za gp. Dobre na krótki dystans. Duże dmg i mały recoil.

 

SR - Sniper Rifles: M-200

Uzasadnienie: Ma niepowtarzalny celownik (scope) i dobrze się nią strzela.

 

MG - Machine Guns: mi to lotto, rzadko kupuje MG...

Uzasadnienie:

 

SG - Shotguns: wgl nie używam

Uzasadnienie:

 

 

Bronie za NX

 

AR - Assault Rifles: M6A2-SRT, REC7

Uzasadnienie: M6A2 super broń z dużą ilością amu i wymiennym scope. REC7 hmm... mały recoil, w miarę celna i fajnie wygląda

 

SMG - Sub Machine Guns: P90TR

Uzasadnienie: Sam posiadam na perma i jestem z niej naprawde zadowolny. Dużo amo i szybkostrzelna.

 

SR - Sniper Rifles: Subsonic

Uzasadnienie: cicha,celna,szybki reload,

 

MG - Machine Guns:to co za gp

Uzasadnienie:

 

SG - Shotguns: M4 Super90

Uzasadnienie: Jeden z nieliczych SG nadających się do użycia...

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Aktualizacja: 26.03.2011

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

Bronie za GP

 

AR - Assault Rifles:G36e

Uzasadnienie:Poręczne , duży Zoom, dobra na małe jak i na duże mapki , przeznaczona dla wszystkich graczy , tania ale skuteczna

 

SMG - Sub Machine Guns:UMP

Uzasadnienie:dosyć szybko-strzelna ,doskonała na małe mapki , niezła na duże ; Tą bronią grać i ogarniać może słaby gracz .

 

SR - Sniper Rifles:L96a1

Uzasadnienie:, Doskonała celność , dobra na Snow Valley , Doleci praktycznie wszędzie ,0 odrzutu

 

MG - Machine Guns:RPK

Uzasadnienie:doskonała na FT , QR ,duża pojemność naboi w Magazynku ,szybko-strzelna jak na MG

 

SG - Shotguns:

Uzasadnienie:

 

 

Bronie za NX

 

AR - Assault Rifles:M416 CQB

Uzasadnienie: Zero rozrzutu ,doskonałe DMG , celne

 

SMG - Sub Machine Guns:P90 TR se

Uzasadnienie:Bardzo świetna broń , duża pojemność mag, szybko-strzelna, doskonala na małe mapy

 

SR - Sniper Rifles:L96a1 Arctic Wolf

Uzasadnienie:Doskonała celność , dobra na Snow Valley , Doleci wszędzie ,0 odrzutu ,maxymalne wyciszenie , Kamuflator

 

MG - Machine Guns:M139-MiniGun

Uzasadnienie:600 naboi w magazynku , świetne bicie Combo , Za&%$#@! na FT ,QR

 

SG - Shotguns:M4SUPER90

Uzasadnienie:1shot=1kill , szybko-strzelna , zwana ''Pukawką'' (@El_BOBER pukawka to m4super90) cicha jak na SG

NIE MAM SYGNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Bronie za GP

 

AR - Assault Rifles:

Uzasadnienie:

-G36E,G36KE-Dobry Scope (Jak Rodzina L96A1), Dobra na duże i średnie mapki ;)

-M416-Z celownikiem CQB (Od CSM1) dobrze sobie radzi na bliskie jak i na większe ;]

SMG - Sub Machine Guns:

Uzasadnienie:

-P90,P90 SE-Dobra na Junk Flea i na Sector25 gdy chcemy wbić na resp przeciwnika, szybko strzela, magazynek 50/50 ;)

-P-P19,P-P19 Camo-Tak samo jak up ale magazynek 65/65

SR - Sniper Rifles:

Uzasadnienie:

-Tradycyjna L96A1-zdejmuje na hita i starczy, lecz czasami nie trafia gdzie chcemy ;)

-L96A1 Ghillie-Tak samo jak up

MG - Machine Guns:

Uzasadnienie:

-K3-Dobry damage, duży odrzut, najlepiej na CF kiedy zombie wejdą do domku ;)

-RPK-Tak samo jak up

SG - Shotguns:

Uzasadnienie:

-Kasa stracona nie polecam zero sensu tych broni -.-

 

Bronie za NX

 

AR - Assault Rifles:

Uzasadnienie:

-M416 CQB-Jedna z lepszych broni za NX, dla początkujących, dobra celowność, nie duży odrzut ;)

-XM8-Kosiara, Celownik rodziny L96A1, dla zaawansowanych graczy, ktorzy radza sobie z odrzutem ;]

SMG - Sub Machine Guns:

Uzasadnienie:

P90TR-Tak samo jak P90,P90SE lecz z tłumikiem

SR - Sniper Rifles:

Uzasadnienie:

L115A3-Trafia gdzie chcemy, zawsze sciaga na hita, tłumiczek ^^

DSR-1 Subsonic-Tak samo jak up

MG - Machine Guns:

Uzasadnienie:

-Kasa stracona nie potrzeba gdy moze takie same ale za gp-,-

SG - Shotguns:

Uzasadnienie:

-Tak samo jak za SG za gp kasa stracona...

 

Kolor niebieski-Używam często, mam ją kupioną

Kolor żółty-Używam czasami jak podniosę lub dostane gifta

Kolor czerwony-Nigdy nie używałem

Wszystko co tu pisze to ze to mialem itp ze starego konta ; ((.

LittleGirl08.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...