Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Prywatny Server Plemion Na Hamachi?


Majkelowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema,

wszystko działa ładnie, jednak mam kilka problemów- a mianowicie;

-wszystko jest po bodajże rumuńsku ( czy da sie to zmienić ? )

-gdzie zmienia sie szybkość ( odp. )

 

narazie 2, ale mam nadzieje, ze uda sie pomoc zielonemu w tych sprawach :)

 

 

Pozdrawiam, Haaz :)

Opublikowano

siema,

wszystko działa ładnie, jednak mam kilka problemów- a mianowicie;

-wszystko jest po bodajże rumuńsku ( czy da sie to zmienić ? )

-gdzie zmienia sie szybkość ( odp. )

 

narazie 2, ale mam nadzieje, ze uda sie pomoc zielonemu w tych sprawach :)

 

 

Pozdrawiam, Haaz :)

 

 

Tak można to tłumaczyć większość plików jest w folderze templates

niektóre jeszcze w include/config i w htdocs.

 

Prędkość zmienia się w include/cofings.php z taką linjką:

 

// Viteza serverului
$config['speed'] = 1000;

Opublikowano

 

 

Krok 6: Włącz pliki Plemion czyli pliki: setup_xampp.bat , mysql_start.bat , apache_start.bat i dslan_start

 

 

dslan_start bat czy exe ?

Opublikowano

Dodałbyś jakieś screeny , byłoby ładniej i prościej dla niekumatych ;p

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Dodałbyś jakieś screeny , byłoby ładniej i prościej dla niekumatych ;p

 

 

Wkrótcę dodam małą poprawkę Tutoriala , dokładniej planuję dodać VideoTutorial.

Opublikowano

powiem tak :)

 

obydwa poradniki są dobre (twój i od Exu)

ale jeżeli zrobisz wideo poradnik , w którym pokażesz jak zwiększyć prędkość serwera , i jak zrobić aby server na hamachi był 24/h to ze szczerością powiem że twój jest lepszy :)

35672.jpg

 

33983.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

no to i ja też mam pytania ;d

 

Jak zwiększyć liczbę wiosek ? bo są tylko dwie...

i czy macie język pl ? xD

 

pozdro ;pp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...