Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podziel Się Swoim Swiatem :) - Seed


robert1252

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu jak wpisuję seed mapy JJay'a to pojawiam się na jakiejś pustyni? Seed na 100% dobrze wpisałem bo parę razy to robiłem i ciągle na tej pustyni się pojawiam ;/ możliwe że mapa ta sama ale trza lecieć po x , z , i y?

Opublikowano

Seed : ps3

z poczatku sie wydaje ze slaby nizynny teren a gdy wejdziemy na wgorze generuja sie wilekie gory pomiedzyu ktorymi jest morze a na ni m wyspy ^^

mca.png

mca.png

Opublikowano

Fajny temacik nawet = )

 

Bo często się szuka pare h..

sygnaaa.jpg

 

nie interesują mnie wasze plusy i minusy, nie potrzebuje ich, nie zbieram ich.

Moderator serwera MPCForum.

Nick w Grze:xAdeHade staram się na globala =)

Opublikowano

Wpiszcie sobie Nuno69 Mapka wygląda jak by ktoś na niej podpalił w niektórych miejscach TNT :D Nan dodatek z gór wystają wielkie kloce kamienia xD

 

edit:

nazwa: gargamel

opis: górzysty i ma dużo surowców

 

Skomentuje twoją mapkę tak: Kiczowaty spawn (grę rozpoczynasz pod ziemią w dziurze !) i nic nie widzisz gdzie kopiesz aby wyjść. Mało surowców (żelazo i węgiel) ale dużo jest redston'a.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Refresh

Czekałem kiedy powiesz mi
Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty
To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę
Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ss nie podam poniewaz komp mi ledwo przetwarza MC :D

 

seed: Ciemne Szkla

krotki opis: spawnujemy sie w lesie lekko otoczonym wodą, po jednej stronie znajduje sie jaskinia (po wejsciu kawalek, troche zelaza, na oko z 15 sztuk, pol stacka wegla, duza jaskinia) ale jak stoimy na zespawnowanym miejscu to w przeciwnym kierunko od jaskini, na wzgorzu widzimy drzewo, jesli pojdziemy obok niego, to kawalek dalej zauwazymy strumien lawy wyplywajacy ze wzgorza, dalej w tym kierunku wysmienite wzniesienie ponad chmurami, male laski i dosc duza powierzchnia (nie jest plaska ale dobra) ladny widok na zalesione doliny

 

seed: Miasto Stoi W Ogniu

spawnujemy sie w miejscu gdzie blisko jest woda, dosc duze jeziorko z ladnymi wysepkami a obok dosc plaskie powierzchnie z lekka iloscia drzew, dalej wieksze jeziorko (blisko spawnu jest troche gliny, patrzylem z gory kolo 13 sztuk lub wiecej[13 blokow])

 

inspirowane piosenkami z albumu Ras Luta i East West Rockers

sprawdzcie piosenki :D

Opublikowano

Wpiszcie 'pazdzioch' albo 'wjatek' xD

 

Miałem fajnego seeda, była taka wielka góra z jaskinią a przed nią drzewo :P Jak go znajdę to dam edita bo super mapka ^_^

 

 

@offtop

W tym jakże zacnym temacie napisałem 800 (słownie: osiemsetnego) posta.

mca.png

 

@edit

Łapcie seeda :rolleyes:

635526

 

Sporo surowców, ładne miejsca :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Seed : gimmeabreak

Opis : Seed jak to seed ciekawy domki jakieś itp. fajny teren.

Uwaga!

Seeda sprawdzałem tylko na 1.9 i 1.8.

Dzięki za posta.

1325845644-U48159.gifd

Dzięki !

Teraz jest fajniejsza ta sygnatura!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wpiszcie 'pazdzioch' albo 'wjatek' xD

 

Miałem fajnego seeda, była taka wielka góra z jaskinią a przed nią drzewo :P Jak go znajdę to dam edita bo super mapka ^_^

 

 

@offtop

W tym jakże zacnym temacie napisałem 800 (słownie: osiemsetnego) posta.

mca.png

 

@edit

Łapcie seeda :rolleyes:

635526

 

Sporo surowców, ładne miejsca :P

no i co że napisałeś ty osiemsetnego posta??


jOABuHG.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Seed: d74g0n

Opis: Bardzo blisko pustynia a w niej dziury, tam są monster spawnery. Bardzo blisko jest także duża wioska.

post-369695-0-95680800-1460989850_thumb.png

 

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja osobiście polecam tego seeda:

 

-2300462285620569644

 

gram nim na singlu i bardzo bogaty w surowce i zwierzęta świat, jest w nim wszystko pustynie puszcza góry i niziny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...