Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fanshop Metin2 Pl Co O Tym Sądzicie ? :O ;D


wjatek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak się dowiedziałem to... ja pierdzielę xD xD xD

Też sobie wymyślili.... nie mają na czym kasy zdzierać xD

 

Wyobraźcie sobie jakiegoś neola. Siedzi w szkole w koszulce z logo Metin2 xD <zanosi się ze śmiechu> ;)

Czego oni nie wymyślą...

Co się teraz stanie ze zwyczajnymi noobkami z PLa? Będą biegać z plecakami Metin2, nosić tellefon na smyczach by Ymir... :P

Może kiedyś MetinoBurgery? xD

 

Ni żebym miał coś do Metina lub PLa... ale nieźle mnie to rozbawiło :rolleyes:

 

Co sądzicie? :P

Opublikowano

Więcej emotek. xD xD xD xD xD :P :P :P :D :D :) :) :) :P :P :P

 

// mniej spamu ;)

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

hmmmm dobry pomysl na zarobek musze o tym pomyslec xD kto wie czy za rok lub 2 latka dzieci nie będą biegaly w koszulkach "I (serduszko) Metin2" ( lol ) zobaczymy ja widzialem tylko raz ciuszki z metinem u jakiegos lola w szkole ;D

Opublikowano

WTF?!

Do czego to doszło? Za niedługo będą pewnie koszulki z tibi albo innego ścierwa!

Już sobie wyobrażam tych gówniarzy z czapką z logiem MT2 :D

Natanek RLZ!

 

(W kolorze piekielnym)

Opublikowano

To się będzie tyczyło tylko przedszkoli, podstawówek i gimnazjum. W szkole średniej nikt by się w tym nie pokazał, tak że nie obchodzi mnie co te dzieciaki będą nosiły.

Opublikowano

Dzieci z podstawówki będą sie przebierać za woja na bal przebierańców xD

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

@Up chcę to zobaczyć xD

dzieci po ulicy będą

z ribami biegać :P

 

Zabawki metin 2 LOL :D

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

Ta a potem szukają złotych kamieni myśląc że to Kamień Duchowy xD

 

@Up ta i do wszystkich solo xD

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

W Chinach pewnie już takie rzeczy są , zapewne nie długo do nas też dojda...

 

 

http://allegro.pl/metin2-metin-2-koszulka-koszulki-t-shirt-i1366570765.html

 

Kurde... już są :(

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Kurna Rozwaliło mnie

to już chyba przesada

nie ma co metin ogranie

świat prędzej czy później

 

 

W szkołach będą uczyć oo... Skillach jak wbić na m1.m2...,g,p

a na w-f będzie pvp na biologi będą ziółek szukać xD

Ciekawe czy będzie kowal xD

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

tak się domyślam.

śniło ci się to ?

czy masz to już za sobą?

 

@down.

 

do autora tematu.

Opublikowano

@Up

 

Ja?

 

 

Jeżeli to do mnie fantazja mnie ponosi xD

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano
Wyobraźcie sobie jakiegoś neola. Siedzi w szkole w koszulce z logo Metin2 xD <zanosi się ze śmiechu> ;)

Czego oni nie wymyślą...

Co się teraz stanie ze zwyczajnymi noobkami z PLa? Będą biegać z plecakami Metin2, nosić tellefon na smyczach by Ymir... :P

Może kiedyś MetinoBurgery? xD

 

nie musze.

wystarczy mi to

Opublikowano

No to koniec kubki z wojem ??

noteboki?? To już wogule

by było lubie metina ale bez przesady :D

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

@Up ze zjadalną butelką xD

 

 

a zresztą sam gram teraz na Pl'u

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

@UP ja ostatnio też grałem na PLu. Tydzień i mi przeszło :P Monolit - Kamyki duchowe za 200kk... przesada nie sądzisz? :huh:

 

ja rozumiem ,że jest to dział "wolny" można sobie popisac itd, ale bez przesady jak macie odpowiadać sobie tak jak teraz , to idzcie na gg a nie posty nabijacie......

 

Co do tematu to już patologia :D na smocze monety przestają wydawać to teraz fan shop otwierają hehehe :)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Kicha, nie gram juz w metina ani na pl ani na privach ale nigdy bym czegos takiego nie kupil, wies jak chu*j-

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...