Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Plik Index Oraz Zmiana Plików Z .Epk Na Np. Eyd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam do Was 2 niecodzienne pytania a więc:

 

1. Co muszę zrobić jeśli zmienię lokalizacje pliku index na np. root/index. Próbowałem edytować laucher ale ni chuja... Nie rusza. Domaga się zawsze pack/index (Laucher 2010)

2. Jak zmienić format pliku z.epk/eix na np. .etr/yyw?

 

Zapewniam, że jeśli ktoś się boi udostępniać to na forum to prosiłbym o PW lub GG(Udostępnie przez pw). Zaznaczam, że nie chcę tego udostępniać a pragnę udoskonalić i zabezpieczyć klienta ^^

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

Ode mnie się nie dowiedziałeś więc na mpc piszesz? ;DD

Nikt Ci nie powie jak zedytować nazwę epk na "eyd"

Ale ja się ośmielę Ci podpowiedzieć.

ctrl + f (szukajka) oraz fraza "index" "epk" "eix"

korneleknew.png

Opublikowano

Rozumiem, że chodzi Ci np. zmiana nazwy pliku ETC.epk/.eix na np .abc/def ?? Moim zdaniem to różnicy nie ma - ale pliki muszą być spakowane w tradycyjny sposób. Szczerze - też nad tym myślałem, ale jeszcze nie sprawdzałem - zobaczę i jakby co napisze Tobie :]

Opublikowano
Rozumiem, że chodzi Ci np. zmiana nazwy pliku ETC.epk/.eix na np .abc/def ?? Moim zdaniem to różnicy nie ma - ale pliki muszą być spakowane w tradycyjny sposób. Szczerze - też nad tym myślałem, ale jeszcze nie sprawdzałem - zobaczę i jakby co napisze Tobie :]

 

Chłopcze... jak nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj :) Ma to ogromną różnicę

 

kornel

 

jest multum index w laucherze... szukałem. Z epk to akurat nie tutaj szukałem xD

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

@Vitron No widzisz.. Jesteś ciemny jak tabaka w rogu x.DD

Nie no dżołk ;DD

Spróbuj w dll'ce. Może tam coś będzie choć głowy nie dam ;P

Może to jest zakodowane w exe? i cza będzie upx?

korneleknew.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...