Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Proźba] Szukam Działajaczego Afk Bota


wancus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam afk bota na windowsa 7 64 bit / 32 bit lub poprawke afk bota moha 1.2 poniewaz nie dziala na windowsie7. Przy wlanczaniu combata wyskakuje bład

Opublikowano

Pomoc nie została udzielona gdyż nie wiadomo czy tutaj winny jest bot .

Może nie ma jakiegoś Dll

 

My mamy pomagać userom a nie zamykać im tematy nie wyjaśnione

9368_gold.png

Opublikowano

Pisał, że szuka działającego bota, bo ten mu nie działa.

szukam afk bota na windowsa 7

A nie , że prosi aby rozwiązać jego problem z uruchamianiem ;/

bluesygnatura.png

Signature by _Koniu

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Pisał, że szuka działającego bota, bo ten mu nie działa.

 

A nie , że prosi aby rozwiązać jego problem z uruchamianiem ;/

 

 

Ale również napisał iż wyskakuje u błąd .

Więc nie lepiej zobaczyć jaki błąd i jemu zaradzić niż ma płakać że żaden bot mu nie działa ?

Bo jestem pewien że tak by było

9368_gold.png

Opublikowano

Ale również napisał iż wyskakuje u błąd .

Więc nie lepiej zobaczyć jaki błąd i jemu zaradzić niż ma płakać że żaden bot mu nie działa ?

Bo jestem pewien że tak by było

Dobra rób jak uważasz. Moderator zawsze ma racje ;/

 

///Nie prawda.

Nie zawsze

omekpall

bluesygnatura.png

Signature by _Koniu

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

szukam afk bota na windowsa 7 64 bit / 32 bit lub poprawke afk bota moha 1.2 poniewaz nie dziala na windowsie7. Przy wlanczaniu combata wyskakuje bład

skoro w postaci DLL to napisz co tam jest napisane jakie plik dll???

sygnaturatooshort22.png

 

Zbieram ------

Opublikowano

wancus, jeśli się tworzy temat z powodu problemu to opisuje się dokładnie cały problem i podaje wszelkie informacje, które mogą nam pomóc w rozwiązaniu tego dylematu :P

bubuy.png

Sygna by Wredna

 

Pomogłem, daj - minus -

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mam małą proźbe upnol by mi ktos tego afk bota od nowa bo sformatowalem kompa i nie mam go , a problem umiem juz rozwiazac

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...