Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Napędzić Kolejke Red Stonem


doxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

postawiłem z kumplem serva ale nie wiemy jak napędzić kolejke red stonem

jak ktoś może to prosze o wyjaśnienie obrazkowe :P, a jak nie to pisemne

każda dobra odpowiedź która zadziała nagradzana +

Opublikowano

nie można redstonem napędzić kolejki chyba że na jakimś modzie można napędzić Busterem czyli 2 pojazdem

9:41 21 listopada 2010 - 333 odwiedzin w moim profilu jeśli chcesz mi pomóc wejdź

 

LUBIE ---

Opublikowano

Robisz 2 buster z pętlą pod tym busterem prowadzisz redstona i do dźwigni po kliknięciu dźwigni buster wyjeżdża i napędza główny wózek =]

Wiem że pewnie nic nie zrozumiałeś. Tego się nie da napisać :D (CTSG w 16-17 odcinku kaciastej codzienności pokazał jak to zrobić :D)

Reklama:

userbarwb.png

Opublikowano

nie można redstonem napędzić kolejki chyba że na jakimś modzie można napędzić Busterem czyli 2 pojazdem

Nie ma czegoś takiego jak buster. o.O

I bynajmniej to co masz na myśli jest już od razu w normalnej grze, bez aplikowania żadnych modów...

 

@topic

Jak chcesz coś wiedzieć o boosterach, to oglądnij to:

survarium_user_bar_en.jpg
Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak buster. o.O

I bynajmniej to co masz na myśli jest już od razu w normalnej grze, bez aplikowania żadnych modów...

 

@topic

Jak chcesz coś wiedzieć o boosterach, to oglądnij to:

 

wow ale różnica i nie pisałem ja że redston to "booster" tylko drugi pojazd

9:41 21 listopada 2010 - 333 odwiedzin w moim profilu jeśli chcesz mi pomóc wejdź

 

LUBIE ---

Opublikowano

Nie napedza sie redsotnem tylko weglem "lokomotywy"

 

Robisz je w Craft boxie nadstawiajac piecyk nad wagonik.

 

Aby napedzic musisz miec w reku wegiel i klikasz prawym na lokomotywe.

 

Jedzie on przeszlo 3 min na jednym napedzeniu.

 

 

 

 

Jednak ja wole boostery.

 

 

 

 

P.s Lokomotywa nie podjezdza pod góre!

 

 

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

Wystarczy wagon w boosterze(/2 wagony). Po naciśnięciu płyty naciskowej tor się otwiera, i wypuszcza wagon który napędza inny, po czym ponownie wraca do boostera.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Oczywiście że się da

 

Robisz ( MÓWIĘ Z PAMIĘCI 1 Z TEGO BĘDZIE DOBRE )

 

 

Budujesz Piecyk

i z 5 żelaza ukladasz tak :

 

 

 

000

ŻPŻ

ŻŻŻ

 

 

ż = ŻELAZO

0 - nic

p - piec

 

a jeśli nie działa to ułóż tak :

 

000

Ż0Ż

ŻŻŻ

 

ż= żelazo

0 - nic

 

i zrób wagonik

następnie tak :

 

000

0P0

0W0

 

w- Wagonik

p - piec

 

 

i wyjdzie Ci lokomotywa

następnie stawiasz wagonik a za nim lokomotywe klikasz na lokomotywę Redstonem bądź węglem i uhu jedziesz :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...