Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Po Uruchomieniu Nic Się Nie Dzieje...


Gumowy Kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu po wielu porażkach i próbach pobrałem grę.

Otwieram przez launchera.

Patchują się dwa pliczki, hs się 'ładuje'.

Jednak po tym nic się nie dzieje...

Niby gra się ładuje, a tutaj nagle crash. Gra się zawiesza, a ja muszę ją wyłączać za pomocą ctrl+alt+del. ;-x

Jakieś sugestie?

Gość Mounthains
Opublikowano

Twój net to gówno. W tym problem -.-

Opublikowano

Twój net to gówno. W tym problem -.-

Prawda, że to gówno i, że nie podskoczysz do mojego pingu, aczkolwiek to nie tutaj tkwi problem.

Na luzie gram w topa, którego serwery są hostowane gdzieś w Ameryce Środkowej i o dziwo gra śmiga jak szalona ;x.

Więc czekam na dalsze propozycje <3.

Opublikowano

kliknij ESC bo na poczatku jest taka jeba*** reklama ;) mi tez ona muli xD

Daj mi miliardy plusów, miliardy minusów.. mnie to nie obchodzi to forum to nie NK nie dawaj mnie do znajomych jak mnie nie znasz ;}, nie zbieram niczego.

 

PEDOBEAR jest na wolnosci jak cos.

Opublikowano

http://www.speedyshare.com/files/26960867/USLauncher.rar

Ściągnij to i odpal przez ogplauncher.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Wlasnie tez mialem ten problem i odpalaj przez launchera bo jak normalnie odpalasz to poprostu gra nie wie na jakie konto ma sie zalogowac :P

Opublikowano

http://www.speedyshare.com/files/26960867/USLauncher.rar

Ściągnij to i odpal przez ogplauncher.

 

 

Dodaj skan :P

 

Ponadto on wyraźnie napisał

Otwieram przez launchera.

 

 

 

@top

nie mam pomysłu ale może spróbuj tego

http://www.mpcforum.pl/topic/300384-tut-jak-zagrac-windowed-mode-w-rumble-fighter/

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Dodaj skan :P

 

Ponadto on wyraźnie napisał

 

 

 

 

@top

nie mam pomysłu ale może spróbuj tego

http://www.mpcforum.pl/topic/300384-tut-jak-zagrac-windowed-mode-w-rumble-fighter/

Mario - działa <3.

Ale nadal lipa, bo jak klikam na ikonki, to nic się nie dzieje -.-

Może wiecie, czemu tak się dzieje? ;>

Nie będę robił nowego topicu... ;-f

Opublikowano

Wyskakuje tobie jakaś strona, jak odpalasz grę?

Jak tak, to wystarczy ESC wcisnąć.

Odkryłem to :O.

Ale nie o to mi chodzi :P.

Chodzi o to, że jak klikam na ikonki (w czerwonej ramce na ss'ie) to nie działają :<.

problemky.jpg

 

Czekam na pomoc xD.

Opublikowano

Okno, przy Full ekranie nic się nie działo, tylko zawiecha ;P.

A Okno włączyłem z tego tuta od Mario <3.

 

@edit:

Trudno idę się pobawić, moze zadziała ;o

 

@edit2:

Pierdzielę.

Sposobem od Ventos'a, nie działa.

Odpuszczam tę gierkę, jak chcesz, to możesz zamknąc ;).

Opublikowano

omg, mam to samo -.-

 

wczoraj działało bo grałem z wami a teraz nie mogę nacisnąć na żadną ikonkę.

 

Spróbuje to zreinstalować

 

EDIT@

działa xD

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

59891722605174321633.png

Jeśli grasz na Windows Mode, to celuj tam gdzie zarysowałem na czerwono.

Bynajmniej ja tam mam.

g0Tef.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...