Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zangielszczanie Polskiego Jezyka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc wam :)

 

Co sie dzieje z ludzmi teraz ?

 

Dlaczemu kazdy uzywa angielskich slow ?

 

No dobra rozumiem czasem jest lepiej i krócej ale dlaczemu ludzie uwazaja ze kaleczenie jezyka angielskiego jest fajne ?

 

Np . Fck , okej , heloul , sql , jbc , Gut Gut , rly .

 

No to rozumie ale najbardziej mnie zaskoczylo ze to zachowanie moderatora dzialu metin 2 o jakiego chodzi sie domyslicie. Typowa dziecinada. Ale tak pisze duza czesc forum .

 

Tylko Dlaczego ?

32325.png9244.gif

17229.gif38649.jpg

15039.gif12994o.gif

 

Brak Polskich Znakow | Nie Hate'uj | Szanuj | Przestrzegaj

Mozesz Dac +

Opublikowano

Twoja sygna (ojej, anglickie suowo!)

 

Trochę fail, nie? (ojej, kolejne)

trolololo22.png

 

 

@top

Od kiedy jbc jest angielskie?

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

trolololo22.png

 

 

@top

Od kiedy jbc jest angielskie?

 

No i sie czepiaj glupoty ... Moze mi ogolnie chodzilo o kaleczenie jezykow i tylko niedopisalem.

 

2x UP widzisz jeden problem jest taki ze nie napisalem "nie hejtuj" bynajmniej, nigdy nie powiedzialem tez ze ja nie kalecze i nie uzywam angielskich slow tym bardziej ze nie mieszkam w polsce , napisalem ogolnie ale widze ze srednie IQ tego forum jest duzo <100 i nie jestescie zdolni do dyskusji.

32325.png9244.gif

17229.gif38649.jpg

15039.gif12994o.gif

 

Brak Polskich Znakow | Nie Hate'uj | Szanuj | Przestrzegaj

Mozesz Dac +

Opublikowano

Twoja sygna (ojej, anglickie suowo!)

 

 

 

Trochę fail, nie? (ojej, kolejne)

Fail? kolejne angielskie słowo :D się kłócicie i kija macie :P

Pomogłem? Postaw add.png

 

Nie pomogłem? Nie stawiaj nic!

8726.gif25358.gif

minecraftus.png

50 postów [x] Mam mało postów ... Wiesz dlaczego?

100 postów [x] Bo nie spamuje jak neo kid!

150 postów [-]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

No i sie czepiaj glupoty ... Moze mi ogolnie chodzilo o kaleczenie jezykow i tylko niedopisalem.

 

2x UP widzisz jeden problem jest taki ze nie napisalem "nie hejtuj" bynajmniej, nigdy nie powiedzialem tez ze ja nie kalecze i nie uzywam angielskich slow tym bardziej ze nie mieszkam w polsce , napisalem ogolnie ale widze ze srednie IQ tego forum jest duzo <100 i nie jestescie zdolni do dyskusji.

Nie pomyślałeś, że to może twoje iq jest za niskie do dyskusji z nami?

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Nie pomyślałeś, że to może twoje iq jest za niskie do dyskusji z nami?

 

Nie pomyślałeś aby nie spamować i odpowiadać na pytania użytkowników ?

Spójrz w lustro, bo odrazu widać że w tym temacie tylko ty prowokujesz.

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

Nie pomyślałeś aby nie spamować i odpowiadać na pytania użytkowników ?

Spójrz w lustro, bo odrazu widać że w tym temacie tylko ty prowokujesz.

Mateq jestem, dzień dobry.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

@Mateq

Witam w temacie :)

@temat

Kosmopolityzm to się nazywa z tego co pamiętam. Jest to związane z tym iż w dzisiejszych czasach język angielski stał się językiem dominującym na całym świecie. Każdy uczy się go w szkole od wieku 7 lat - jakieś słówko się spodoba, ktoś zaczyna uzywać, jeden uczy się od drugiego i tak to leci.

Ciesz się, że nie mówisz "o mein got" albo "Jop twojo mać" :)

f.png

Opublikowano
-Nie pomyślałeś aby nie spamować i odpowiadać na pytania użytkowników ?

Spójrz w lustro, bo odrazu widać że w tym temacie tylko ty prowokujesz.

 

-Mateq jestem, dzień dobry.

 

"Muj buk" <3

 

 

@Top

 

Nareszcie trochę świata, po polsku się odezwiesz w jakimś normalnym, cywilizowanym kraju to od razu wiochą zalatujesz.

Ja tam się cieszę, że zaczynamy coraz częściej używać angielszczyzny- może jest to trochę naruszenie naszych tradycji i ustrojów, ale mi osobiście to jakoś nie wadzi.

Nie chcę mieć zbyt dużo wspólnego z Polską.

 

Podsumowując- lata mi to, a nawet trochę to lubię, ponieważ jest to uproszczenie (skróty).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...