Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakieś Sposoby Na Przyspieszenia Warrocka?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema znacie jakies sposoby na przyspieszenie warrocka??? te podstawowe znam np wylaczanie prosecow albo zmiane tekstur i rozdzielnosc w grze... morze jakies inne sposoby bo strasznie scina od tego patcha co dali hero mode .... tu macie moj system

alllle069.jpg

Zbieram +

Opublikowano

@Up Odchodząc od tezy, iż Zaszkodzić nie zaszkodzi, ale pomoć może, to nie był bym przekonany co do tego programu, mi spowodował trochę szkód, a z opinii, które czytałem na temat tego programu wynika, że czasem lubi zaszkodzić

@Topic Hmmm...Ja bym na twoim miejscu dokupił trochę ramu i pośmigać można ;D

 

 

/razor130: Musiales cos zle zrobic : ) Tam nie ma co zaszkodzic : )

Skromnym Plusikiem nie pogardze!!

:D

1758531robertm643482.jpg

 

ostrysk8.png

 

Opublikowano

Podkręcanie procka przez program. Ale jak nie wiesz jak to zrobić to albo o tym sporo poczytaj albo wogóle to zostaw :D

snikersproject1.png
Opublikowano

cclener, defragmentacja dysku, jeszcze dobrym programem jest odkurzacz, i przeskanować kompa czy wirów nie ma

1298740964-U149330.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Minus proszę

:)

Opublikowano

pobierz easytune v. 6 zainstaluj odpal i wez tuner

i tam przesywaj fsb po trochu

na poczatku jest 333 ja jade na 356 czasem 365

jak ci sie komp zawiesi to od razu wyłącz z gniazdka

dobierz se ile chcesz i kliknij niebieskie kółko set

 

 

/razor130: barbarzynstwo ;d trzeba sprawdzac temperatury;d

1303269982.png

Daj plusa

Opublikowano

daj najniższą rozdzielczość a jak zabija z opóźnieniem to graj na EU east ;D

 

 

@edit Łuhuuu!!!!! 500 posy i pro user ! :DDD

Opublikowano

Spróbuj ustawić detale na minimum

 

@UP - dla Ciebie o który prosiłeś

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

pobierz program "check PC For Errors" i "Glary Utilities" czyszcza komputer ze wszelkich śmieci i niepotrzebnych plików i wyszukują błędy ; ]

1170837553.png
Opublikowano

To nie wina procka :)) najwyzej starszy komp :D

JEsli chcesz naprawde miec tylko do wr to kup lapka od alienwar ;D

a jak nie to poprostu new komp :D lub wylaczaj explorer.exe podczas wlaczania wr a jak chcesz wlaczyc

to ctr + alt +delete> nowe zadanie > explorer.exe i enter i juz sie wlacza

377bce0c98c54e938c44997fc246dc03.0.gif
Opublikowano

Z takim ramem i kartą graficzną i tak będzie ci się cieło żądne programy tego nie zmienią :)

mam identyczną karte graficzną i słabszy procek od niego ale chodzi mi dosyć dobrze ... radziłbym dokupić trochę ramu

1170837553.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...