Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

30lvl woj mental 900k na koncie za 1,5kk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze jak nie dociera do ciebie po Polsku to moze po twojemu ?

 

WYPIERDALAJ Z TAD JEBANY NOBIE NA ALLEGRO ALBO NA board.metin2.pl CIOTO BO TO KURWA FORUM O HAKACH ( MPC - Multi PlayerCheats ) WIEC WYPIERDALAJ BO I TAK NIKT NIE KUPI TWOJEGO ZJEBANEGO KONTA KTORE JEST HUJA WARTE A NIE 1,5 kk !!

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano
Moze jak nie dociera do ciebie po Polsku to moze po twojemu ?

 

WYPIERDALAJ Z TAD JEBANY NOBIE NA ALLEGRO ALBO NA board.metin2.pl CIOTO BO TO KURWA FORUM O HAKACH ( MPC - Multi PlayerCheats ) WIEC WYPIERDALAJ BO I TAK NIKT NIE KUPI TWOJEGO ZJEBANEGO KONTA KTORE JEST HUJA WARTE A NIE 1,5 kk !!

Ty tez jestes H*ja wart.Na hakach tylo umiesz grac noobie??????Hakerze zasrany.M*** cie na hakach zrobila i wyszedl taki noobek

Opublikowano
Ty tez jestes H*ja wart.Na hakach tylo umiesz grac noobie??????Hakerze zasrany.M*** cie na hakach zrobila i wyszedl taki noobek

Kubi uspokój nerwy.

Może angielski dotrze do niego:

This is not an allegro but forum and hooks consequently vipierdalay from here

Zrozumiałeś ?? -.-

­39566146920630933015.png

Opublikowano
Kubi uspokój nerwy.

Może angielski dotrze do niego:

This is not an allegro but forum and hooks consequently vipierdalay from here

Zrozumiałeś ?? -.-

 

Dobra sory za te glupie tematy o kontach ale bambos nie szpanuj angielskim bo i tak każdy wie ze wziąłeś to ze słownika!!!!!!!!!1

Opublikowano
Dobra sory za te glupie tematy o kontach ale bambos nie szpanuj angielskim bo i tak każdy wie ze wziąłeś to ze słownika!!!!!!!!!1

Wtf ?

Słownik no pewnie

Jak ja mam dopiero 1 rok i do szkoły nie chodzę ;/

warrock nie spamuj w tym dziale idź se na inny

Close Topic plz

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Dobra . Przynajmnie jest modry i umie korzystac z slownika . Dla ciebie jest to chyba obce . Skonczmy z tym spamem i nie piszmy zadnych postow bo tylko pozniej sie warny posypia . CLOSE PLEASE

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano

@kubi~~

 

chociaz jeden, ktory wie jak sie tlumaczy takim ludziom ^^

 

btw. piszecie "close plis" a potem kapec pisze "Close" a potem wy wypominacie mu te "Close"y w kazdym topiku

www.pccforum.net > msuxforum.pl

Opublikowano
@kubi~~

 

chociaz jeden, ktory wie jak sie tlumaczy takim ludziom ^^

 

btw. piszecie "close plis" a potem kapec pisze "Close" a potem wy wypominacie mu te "Close"y w kazdym topiku

Chciałeś posta nabić czy zaspamić

Napisane CLOSE I NIE PISAĆ JUŻ

boshe dlaczego takie dzieci się rodzą

­39566146920630933015.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...