Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

bije party ale nie zabija i czepia sie innego


Grrrreg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wlasnie

mam problem teraz tego typu ze gram xbowem na xtreme i musze uwazac na tego typu rzeczy

co sie dzieje ?

zaczyna mi bic party moba a potem nie zabijajac go do konca zaczyna bic drugiego =/

a czasami jeszcze trzeciego zachaczy

a wtedy wiadomo co sie dzieje z xtreme ...

mam zaznaczone jedynie [ks other player] a nie zaznaczaj moby z wiekszym hp ani nic takiego

ktos ma pomysla w czym tkwi problem ?

i teraz utkwilem na ujigi bo je mam na jednego hita to nie ma z tym problemu ale z lvl58 i farma -5 to za 5 ubitych mam 0.01%

troche cinko =/

Opublikowano

mam to samo tylko ze gram bladerem czesto jest tez tak z gigantamii pt mobkami bije go tylko gigan/pt moob a on sobie leci do innego mobka walnie go raz i goni do następnego i potem stado go gania... ja zmieniłem bota na srokinga i jest o niebo lepiej jesli chodzi o expienie

p.s. kiedys bot tak nie latal od moba do mobka nie zabijajac go

 

Opublikowano

niestety dalej to samo =/

probowalem tego samego jak zaczynalem no ale pomyslalem ze moze niezbyt dokladnie

ale niestety nie

dalej ta sama sprawa

na sonary sie przeszedlem

bije jednego jednym hitem <a nie jest to ten kladacy moba na ziemie tylko normalny> i zaraz o nim zapomina i sie czepia nastepnego =/

no i po chwili dwa sonary we mnie laduja =/

jakies inne pomysly ?

 

no powiem ci ze jest jednak troche lepiej

jeszcze dalem pick up gold if no monster is att u i jest lepiej

no ale nie idealnie

czasami jednak wciaz czasami zachacza kilka mobow jednoczesnie

 

Opublikowano

a select higth Hp monster frist masz zaznaczone ?

SILKROAD online jest grą dla botów

silkroad sprzyja boterom

 

Santetsu.png

WYFARMIONE 1,351,000/1,000,000 SP

Opublikowano

Ja miałem podobny problem , zdarzalo sie to najczesciej jak przewracal skillem moba.To pewnie jakiś bugg w agbocie.

83416dfa001f9912.jpg
Opublikowano

Mam to samo ;/ przez to dedłem już 2 razy ;/ dobrze ze expie bez extreme bo by bylo gorzej nic tylko czekac az naprawia ten blad... ale to chyba nie bedzie wczesniej niz legend 4

Opublikowano

No to chyba nie dziwne xtreme to chodzi ci o czar rogulca ta? jak tak to zapewne ustawiles czar ktory wywraca moba na glebe, a jak juz go przewroci to nie zaatakuje chyba ze zaznaczysz tam Skill cos tam, zeby skille powtarzal

Opublikowano

oczywiscie ze o rogala

napisalem wczesniej ze wcale to nie jest ten skill kladacy mobka na glebe <blast shot>

musze wam napisac ze nic nie dziala

wydaje mi sie ze probowalem wszystkiego ale raz ma lepszy dzien a raz gorszy

raz wystarczy mu 4 large hp poty na kilka godzin a kiedy indziej dwa razy tyle

mysle ze raziel165 ma tutaj najwiecej racji

zaraz sciagne sobie nowego bota moze bedzie lepiej ...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...