Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szperałem troche po necie i znalazłem : [Oto wiwiad]

 

TheBigB: „Hej, czy w przyszłości będzie fabuła ?, będą questy ?, będzie support dla modów ? to prawda, że dzięki minecraftowi stałeś się milionerem ?”

Notch: „tak na wszystkie pytania” (Nov 09, 2010)

Jademalo: „Planujesz wydać minecrafta z kampanią(adventure)”

Notch: „Tak, ale nie przed betą” (Nov 08, 2010)

 

biggiemac121: „Zdradzisz nam co planujesz dodać w przyszłości ?”

Notch: „Miasta z potworami, coś z lataniem, i super niebezpieczny boss podziemi” (Nov 03, 2010)

 

MiniCunga: „Dodasz bossów w wielu miejscach ?”

Notch: „Tak!” (Oct 28, 2010)

 

[redacted]: „Czy dodasz zmiany pogodowe ? np. ginięcie z zimna w tundrach”

Notch: „W Realistic mode, tak” (Oct 26, 2010)

 

nomslurpees: „Co sądzisz o trudniejszych poziomach ? – jeden dzień bez jedzenia – dwa serduszka mniej”

Notch: „Myślę, że tak się stanie… niski poziom trudności – budowanie, wysoki poziom trudności – przetrwanie” (Oct 22, 2010)

 

Pytania są z listopada i października 2010r.

Najbardziej podoba mi się pomysł z bossami. Idziesz podziemnym tunelem a tutaj wielki ogr z obstawą dziesięciu szkieletów :>.

Jak Wam się podoba ?

 

 

Licze na plus'iki ^^

r718w5.png

Opublikowano

Nic nowego,o tym samym mówił na ostatnim livestream.

Po za tym po co odświeżasz po 9 minutach?.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

nomslurpees: „Co sądzisz o trudniejszych poziomach ? – jeden dzień bez jedzenia – dwa serduszka mniej”

Notch: „Myślę, że tak się stanie… niski poziom trudności – budowanie, wysoki poziom trudności – przetrwanie” (Oct 22, 2010)

 

MiXsie o tym ci pisałem dzień bez jedzenia 2 serduszka mniej :) tylko że napisałem to troche inaczej

9:41 21 listopada 2010 - 333 odwiedzin w moim profilu jeśli chcesz mi pomóc wejdź

 

LUBIE ---

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...