Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Podajemy Swoje Nicki I Dodajemy Siebie Do Friends


Morrow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mój nick to Piechutus. Szukam osoby która jakieś 5/10 minut temu grała ze mną na serwerze (nazwy nie pamiętam). Mapa to Myanmar dalej zmieniła się na Dalian. Z nicku pamiętam tylko że było to coś w stylu pitreQ. Poszukuję tej osoby bo całkiem przyjemnie się z nią grało ale nick był trudny do zapamiętania ;)

Opublikowano

Mój nick: Devilshakerz

Klasa: Medyk

Ulubione mapy: Karkand, Basra, Sharqi.

Mam defibrylator więc będę Was leczył. Dodawajcie i dołączajcie do mnie.

Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Szukam 2 osób do wspólnego expienia.

Na czym to będzie polegało:

 

Runda 1

Gracz 1 zabija Gracza 2

 

Ja leczę Gracza 2

Gracz 1 zabija Gracza 2

Ja leczę Gracza 2

 

Runda 2

 

Gracz 2 zabija Gracza 1

Ja leczę Gracza 1

Gracz 2 zabija Gracza 1

Ja leczę Gracza 1

 

I tak dalej i tak dalej.

 

Czego wymagam:

- Skype

- Czas ;d

 

Expienie będzie trwało tak długo aż komuś z nas wystarczy expa ;p.

Potem znajdziemy nowe osoby.

 

 

Podsumowanie:

Proszę pisać pod moim postem, kto chce expić. Oraz proszę od razu napisać swój Skype ( Jeżeli dbacie o prywatność, załóżcie jakieś nowe konto. To tylko 2 minutki )

 

Będę expił do 15-17.

Nim szybciej się zgłoszą 2 osoby, tym szybciej możemy zaczynać

 

Kontakt: Proszę napisać pod tym postem

Opublikowano

Jak coś to będę jeszcze z 2 godzinki, nadal szukam ludzi.

 

Piszcie pod tym tematem.

 

 

Umówimy się na GG: 38306313 piszcie

Opublikowano

Dzisiaj również szukam 2 graczy.

Dowolna klasa i lvl.

 

Proszę zgłaszać się pod tym tematem od teraz do godziny 13.

Nim szybciej się zgłosicie, tym szybciej zaczynamy grę

Opublikowano

Mam już 1 gracza, jeśli jest ktoś jeszcze chętny proszę szybko napisać ;d i zaczynamy expić

Opublikowano

Mój nick to kubcio1998.

Szukam kogoś do wspólnej gry ale nie expienia. Gram na serwerze: OG #3: Oman Only Server | 24/7. Przydałoby się kilka osób. Do jednej drużyny aby razem współpracować. Jestem cały czas aktywny i czekam na wiadomości na GG. Możemy komunikować się przez GG. Mój nr: 43257356. Mam GG w przeglądarce ale to chyba nie ma znaczenia.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i3ossaK01 - Zapraszajcie :)

<span style="font-family: lucida sans unicode" ,="" 'lucida="" grande',="" sans-serif'="">Handluję tosterami, mikrofalówkami oraz wodą w proszku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...