Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Skąd Się Dowiedziałeś O Mpc Forum?


Zavetti

Skąd się dowiedziałeś o MPC?  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Sk?d si? dowiezia?e? o MPC?

    • Koledzy mi polecili
      15
    • Szuka?em haków do gry
      48
    • Szuka?em dobrej rozrywki
      7
    • Przez przypadek
      22
    • Chcialem po prostu ich zespamowac
      7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wbiłem na chwilę na MPCForum... zostałem na dłużej xD

Wygoogle'owałem Komendy GM do Metina i proszę xD

Opublikowano

Najpierw kolega mi powiedział, że jest takie forum i że są cheaty do gier. Wszedłem, znudziło mi się.

Potem znowu w google szukałem cheatów(nie, nie do metina, do topa) i mpc się pokazało w google ;-x.

Założyłem konto i zostałem na dłużej.

Opublikowano

ja szukalem hackow do warrocka i znalazlem ;p z tego co pamietam to dzialu metin2 chyba jeszcze nie bylo :D <<< wiem to nie mozliwe ,ale tak mi sie wydaje

hersygna.png
Opublikowano

Moja przygoda była taka:

-Jak codziennie grałem w metka

-Spotkałem kolesia który expił na EM2, wiedziałem co to jest ale nie ogarniałem jak odpalić to coś ;p

-Skumałem się z nim i powiedział mi ale jak zawsze ja nic nie skumam bez odpowiedniego poradnika

-Polecił mi MPC Forum oczywiście pomogło i zostałem tu już na dłużej (8 mies ;])

:)

Gość Mounthains
Opublikowano

Niechcąco trafiłem na MPC w google ;)

Opublikowano

Kiedys w 2008 szukalem mh do metina i na mpc trafilem. 2 dni po tym kolega mi pokazal mpc i powiedzial ze ma tam konto, no i tdz zrobilem ;) potem coraz czesciej wchodzilem na mpc :)hehe wtedy wszyscy grali w metina ^^

;)

Opublikowano

Ja dowiedziałem się od kumpla który na MPC siedział codziennie i jakoś mnie wzęło by się zarejestrować więc należę do tej 1\4

zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

Dokładnie 2 września 2009r. z innym kontem. Nie posiadam go już.

Siedziałem z kolegą w ławce w drugi dzień szkoły (nie zapomniane chwile) ;<. Powiedział mi, że znalazł fajne forum, gdzie są hacki do metina. I się zaczęło.

Ehhh.... Tak zajebiście było w 09.

75383266698403718245.gif

uczestnikakcjimors.png

Opublikowano

Ja znalazłem mpc z 3 lata temu jak szukałem czegoś do gry War Rock.

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Ja szukałem tibi 2 xD . A tak naprawdę to wszedłem tutaj jak napisałem w google : ,, Jak zarejestrować się na Newlongju' i tak to się zaczeło na początku 2009 roku :]

Opublikowano

ja mam inną historię kiedyś jak grałem w Combat Arms koleś miał haki spytałem się skąd je masz i powiedział z MPCForum i tutaj pozostałem.

Jeśli pomogłem daj +

~Śmierć to nasze przeznaczenie~

Liczy się to co aktualnie masz.... czyli niewiele.

mc1997.png

 

 

Signature by GalactiX.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...