Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktoś Mi To Przetłumaczy Ze Slangu Ca Na Pl Xddd :)


Liper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorrka za błedy jestem dyslektykiem ;/ Spy Hunt

 

 

Opcja rozgrywki nr 1 :

 

Porzebujesz 3 (oprócz Ciebie ) ludzi

Wejdź z nimi do gry : Spy Hunt, 16 minut

Każda osoba bierze po jednym intelu ( jedna bierze 2 )

Czekacie aż czas się skończy

 

EXP=300-600

 

Opcja rozgrywki nr 2 :

 

Potrzebujesz 3 ( oprócz Ciebie ) ludzi

Wejdź z nimi do gry : Spy Hunt, 16 minut

Któryś z was ( wybierzcie kto ) zbiera wszystkie 5 inteli ( staje się Super Spy )

SS zostawia przy życiu tylko jedną osobę(wybierzcie kogo), która w 0:20 go zabija

 

EXP=300-1200?

 

 

 

 

A wiec ten tekst.. wszytkie sktóry i co to to spy hunt ?

 

Co to jest ten intel ?

 

skąd oni moga wiedziec ze tak gram ? ...

 

i przeciez moze mogłem nie wiedzieć ?

Opublikowano

Sorrka za błedy jestem dyslektykiem ;/ Spy Hunt

 

 

Opcja rozgrywki nr 1 :

 

Porzebujesz 3 (oprócz Ciebie ) ludzi

Wejdź z nimi do gry : Spy Hunt, 16 minut

Każda osoba bierze po jednym intelu ( jedna bierze 2 )

Czekacie aż czas się skończy

 

EXP=300-600

 

Opcja rozgrywki nr 2 :

 

Potrzebujesz 3 ( oprócz Ciebie ) ludzi

Wejdź z nimi do gry : Spy Hunt, 16 minut

Któryś z was ( wybierzcie kto ) zbiera wszystkie 5 inteli ( staje się Super Spy )

SS zostawia przy życiu tylko jedną osobę(wybierzcie kogo), która w 0:20 go zabija

 

EXP=300-1200?

 

 

 

 

A wiec ten tekst.. wszytkie sktóry i co to to spy hunt ?

 

 

 

To jest na pewno power leveling

A ten Spy Hunt to taki świecący się ludź z minigunem bazuką i miotaczem .

 

 

Co ci wytłumaczyć w tym wyżej jak to jest wytłumaczone ? heh

9368_gold.png

Opublikowano

Spy hunt to tryb gry. Musisz zebrac 5 paczek, zwanych intelami. Wtedy zamieniasz się w super-szpiega - 300 pkt życia i najlepsze bronie. Musisz wszystkich zabic.

Opublikowano

Spy hunt to tryb gry. Musisz zebrac 5 paczek, zwanych intelami. Wtedy zamieniasz się w super-szpiega - 300 pkt życia i najlepsze bronie. Musisz wszystkich zabic.

a i jeszcze pamiętaj ,że jak grasz powerlevel to łatwo dostać bana

sygnaturatooshort22.png

 

Zbieram ------

Opublikowano

Rozumiem all

Sorrka za błedy jestem dyslektykiem ;/ Spy Hunt

 

 

Opcja rozgrywki nr 1 :

Porzebujesz 3 (oprócz Ciebie ) ludzi

Wejdź z nimi do gry : Spy Hunt, 16 minut

Każda osoba bierze po jednym intelu ( jedna bierze 2 )

Czekacie aż czas się skończy

EXP=300-600

 

Opcja rozgrywki nr 2 :

 

Potrzebujesz 3 ( oprócz Ciebie ) ludzi

Wejdź z nimi do gry : Spy Hunt, 16 minut

Któryś z was ( wybierzcie kto ) zbiera wszystkie 5 inteli ( staje się Super Spy )

SS zostawia przy życiu tylko jedną osobę(wybierzcie kogo), która w 0:20 go zabija

EXP=300-1200?

 

 

 

 

A wiec ten tekst.. wszytkie sktóry i co to to spy hunt ?

 

Co to jest ten intel ?

 

1.

Czyli to jest szybkie expienie... Grasz podnosisz 1 intel a jedna wybrana osoba 2 (intel to taka skrzyneczka mała/torba jakaś ;p... dzięki którym jak zdobędziesz 5 to zamieniasz się w super spy i robisz cele mapy lecz myślę że dalej nie muszę tłumaczyć...;) )

Mija 16 minut czyli cały czas tylko ważne jest to żeby nikt nie został Super Spy bo w tedy dupa!

W między czasie możecie się trochę pozabijać... po podnosić intele ale nikt nie może podnieść wszystkich!!

 

exp jaki dostaniesz za zagraną gre... 300 za jeden intel a jak jesteś tym co ma 2 to 600... do tego proponuje się troche pobić przez ten czas i popodnosić intele bo wtedy jest więcej exp-a

 

2.

Jedna osoba zbiera od razu wszystkie Intele(te skrzyneczki), i czekacie aż zostanie 20 sec do końca wtedy wybrana osoba ciacha Super spy z nożyka

Proponowany exp to 300 dla zwykłego playera a 1200 za tego co zabije Spy-a ale coś mi się to nie widzi ;/... Wydaje mi się że jak zabijesz Super spy to masz 300 exp... Więc nie wiem z jakiej stronki to masz ale warto poprawić...

 

Kolega miał 700exp jak grali do końca i tam podnosili intele...Zabijali się... Więc to jest prawda ale 1200exp to jakoś w to wątpię ;/

Chyba że w ostatnich 10 sec to nie wiem...

 

Pozdrawiam \m/MetalMan\m/

Sprzedam sprzęt muzyczny!! (Dystrybutor "Beskidzkie Centrum Muzyczne" oraz mogę pomóc w wyborze instrumentu/sprzętu..;])dlametalav2.png

Opublikowano

Aha... Dodam jeszcze że Spy Hunt to typ gry... (W którym zbierasz Intele czyli skrzynki dzięki którym zmieniasz się w super spy)

Sprzedam sprzęt muzyczny!! (Dystrybutor "Beskidzkie Centrum Muzyczne" oraz mogę pomóc w wyborze instrumentu/sprzętu..;])dlametalav2.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...