Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crysis 2 Wyciek Wersji Beta(Pc)


xSebulkax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto co zrobić aby multi działało, niestety tylko LAN

 

Wejdź do główniego katalogu gry.

Edytuj plik "system.cfg" notatnikiem.

Usuń wszystko i wklej to:

 

; Crysis2

 

sys_game_folder=GameCrysis2

sys_dll_game=CryGameCrysis2.dll

sys_user_folder=Crysis2

r_ShadersRemoteCompiler=0pie

r_displayInfo = 0

r_enableAltTab = 0

log_Verbosity = 1

log_WriteToFile = 0

sys_languages = “english,french,spanish,german,turkish”

sys_float_exceptions = 0

net_inactivitytimeout = 32

net_inactivitytimeoutDevmode = 32

g_enableInitialLoginScreen = 0

g_gamespy_loginUI = 0

net_lanbrowser = 0

net_initLobbyServiceToLan = 0

sv_lanonly = 0

sv_servername = “LAN”

sv_gs_report = 0

sv_gs_trackstats = 0

sv_cheatprotection = 1

s_SpeakerConfig = 2

s_FormatType = 3

cl_fov = 75

pl_movement.power_sprint_targetFov = 65

r_DrawNearFoV = 75

cl_nickname = “Nazywam się”

i_mouse_smooth = 30i_mouse_smooth = 30

g_dlcPurchaseOverwrite = 1

g_ignoreDLCRequirements = 1

g_presaleUnlock = 0

g_skipIntro = 1

g_useOnlineServiceForDedicated = 0

e_TerrainDeformations = 1

 

 

W głównym katalogu, utwórz nowy plik (prawy przycisk myszy - Nowy - Plik - dokument tekstowy) i nazwij go "user.cfg"

Wklej to:

 

net_initLobbyServiceToLan = 1

g_multiplayerdefault=1

g_dummyPlayersFire=1

g_dummyPlayersMove=1

g_dedicatedClientInput_commitSuicide=1

sys_no_crash_dialog=1

net_profile_enable= 1

net_profile_logging=1

net_log=1

 

To już koniec. Teraz wszystko, czego potrzebujesz to "fake LAN". Czyli np. Hamachi

 

Oczywiście zamiast "nazywam się" podajemy własny nick

 

Pozdro

 

(PS. W załączniku są już gotowe pliki które sam zrobiłem)

 

user, system.zip

 

 

Takie coś już jest w każdym sciąganym cfg do multi ;)

Staty i tak się nie zapisują.

A tu link do orginału

http://crysis2multiplayer.tumblr.com/

A żeby grać przez neta wystarczy Tunngle.

 

Chcecie, to mogę wrzucić .cfg z objaśnieniami.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

ludzie ... aby postep w multi sie zapisywal wystarczy przed wyjsciem z gry kliknac w zakladke singplayer i dopiero wyjsc wtedy sie zapisuje ... przynajmniej u mnie tak to dziala ;] tez na poczatku wszystko sie kasowalo a teraz juz nie ;]

Opublikowano

Ludzie wie ktoś może czemu nie mogę tego odpalić na WIN7 64-bit??

próbuje odpalić przez crysis2 i nic nie mogę odpalić poprostu nic się nie dzieje

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...