Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pierwszy raz będę używał bota do RuneScape wcześniej bociłem w M2. :))

Potrzebuję bardzo prostego bota z insturkcja jak co robić :)) interesuje mnie kopanie rud,rąbanie drzewek, Expienie .:))

Proszę dawać linki z instrukcją obsługi.

 

Polecą +++.

 

:) pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

tutaj temat do bota

 

Wstęp:

1.Uruchamiasz bota.

2.Czekasz aż zniknie ekran z napisem "loading".

3.W lewym górnym rogu w "edit" klikasz "accounts"

4.Klikasz "add" i wpisujesz nick na jaki ma się logowac, potem na rubrykę "password"mi wpisujesz haslo, klikasz done.

5.Tego już nie musisz powtarzać za każdym razem kiedy bota włączasz.

Expienie:

1.Włączasz bota.

2.Logujesz się i idziesz tam gdzie chcesz expic (najlepiej o połowę mniejsze combaty).

3.W prawym górnym rogu jest "run script" klikasz w niego.

4.Wybierasz skrypt "Fighter"(musi być podświetlony na niebiesko) i klikasz "start script".

5.Pokazuje się GUI klikasz "refresh GUI" i wybierasz jakie potwory ma atakować.

6.Klikasz "start script".

7.Program będzie jadł fooda na połowie HP(jeśli go masz), jak się skończy to się wylogowuje.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Powinno automatycznie przez javę ci się otworzyć. Widocznie jej nie masz.

Zainstaluj sobie najnowszą javę i wszystko będzie ok...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...