Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Bot Który Działa Na Garenie


SaperMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciężko zajrzeć do spisu?

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Proszę:

 

Ogólnie o Garenie:

To jest ukryta treść, proszę

 

Boty:

 

-ADbot- Darmowy na ten serwer, ciekawy bot. Przydatny przedewszystkim jesli chcemy bocic na wielu kontach na raz

Polecam do massowek, jak i do klasycznego solowego bocenia. Niestety w darmowej licencji, bot moze ALBO zbierac boxy, albo

bic alieny :(.

 

-Udobot v.3.0.3- Cos znanego wiekszosci bociazy :) Bot latwy w obsludze, potrafi zbierac, niszczyc alieny.

Wymagany jest do niego wlasny serwer!

 

-Biobot v.1.1.1- I w koncu wielki BioLog, przywrocil mozliwosc uzywania go na Garenie :)

Bardzo dobry bot, swietnie kreci alieny, szybko zbiera boxy. Czego chciec wiecej?

Na Garenie, nalezy zaktualizowac honeye, oraz nie dzialaja tam statystyki!

 

-Ibot/Kbot- Boty bardzo dobre do zbierania boxow, do alienow, na tak pustych serwerach troche mniej.

Niestety platne, oba maja bardzo przydatna funkcje robienia wrot :)

Opublikowano

Proszę:

 

Ogólnie o Garenie:

To jest ukryta treść, proszę

 

Boty:

 

-ADbot- Darmowy na ten serwer, ciekawy bot. Przydatny przedewszystkim jesli chcemy bocic na wielu kontach na raz

Polecam do massowek, jak i do klasycznego solowego bocenia. Niestety w darmowej licencji, bot moze ALBO zbierac boxy, albo

bic alieny :(.

 

-Udobot v.3.0.3- Cos znanego wiekszosci bociazy :) Bot latwy w obsludze, potrafi zbierac, niszczyc alieny.

Wymagany jest do niego wlasny serwer!

 

-Biobot v.1.1.1- I w koncu wielki BioLog, przywrocil mozliwosc uzywania go na Garenie :)

Bardzo dobry bot, swietnie kreci alieny, szybko zbiera boxy. Czego chciec wiecej?

Na Garenie, nalezy zaktualizowac honeye, oraz nie dzialaja tam statystyki!

 

-Ibot/Kbot- Boty bardzo dobre do zbierania boxow, do alienow, na tak pustych serwerach troche mniej.

Niestety platne, oba maja bardzo przydatna funkcje robienia wrot :)

 

Dzięki łap + i 5 :)

reflink

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...