Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie jaka jest różnica między metinem PL a US jak jest to powiedźcie jaka i che poznać wasze opinie na temat tych 2 metków

Opublikowano

PL = 60% botow, 30% noobow, 10% nowmalnych graczy ( ceny kosmiczne)

US = 10% botow, 30% noobow, 60% normalnych graczy (w 3 dni w v2 masz na riba +9 sr 10)

Nie bądź skąpy, szarpnij się na plusa dla mnie :D

Opublikowano

tak polakow jest sporo a przedewszystkim dzieci nie kupia gold na allegro wiec automatycznie dzieci brak i jest spokoj a ze jest ch11-16 to jest prawie wszedzie wolne... ja tam gram 4 dni i juz halka +9, smiertelka +7 x2, ebo +5 i inne smieci polecam free kingdom bo tu wiecej polakow ( tylko pamietaj ze na wolaj tylko po angielsku bo inaczej mute albo i nawet ban) a tak to gadaj po polsku

Nie bądź skąpy, szarpnij się na plusa dla mnie :D

Opublikowano (edytowane)

Graja tam jacys polacy??Trudno o rodaka?Chyba zagram tam;] exp wszystko takie same?

 

 

 

Tak graja tam Polacy

Exp/drop/drop yang taki sam jak na PL

Ceny KU/KD/EQ i innych itemów o 1000% są tańsze i tak jak 3 Up napisał jest mniej botów

chociaż z tym się nie zgodzę 20% noobow, 70% normalnych graczy według mnie :)

POLECAM METIN2 US Serwer 1

Edytowane przez Kubusk180
Opublikowano

W US. przede wszystkim, nie musisz wydawać pieniędzy na grę.Rękawice złodzieja, pierścień doświadczenia(1h) możesz zakupić w sklepie, od innych graczy.

Co jakiś czas, wybierany jest tzw" "Król" który może przenieść graczy do siebie.

Więc z przepustkami nie ma problemu.

Tanie eq,skille, ceny trzymają się normy.

Mało botów, bardzo mało noobów, mila atfosmera,pomocni ludzie.

Nie wspominając o tanich bonach w IS.

Jeżeli chciałbyś zacząć grać na metin2 US.Serwer New World, chętnie mogę Ci pomóc.

Opublikowano

Jeszcze na Us;ie są kd +5 bony np. 20 na wojów :)

Ale ja tam zaczynam jednak - tzn. chyba mam konto ale tam zobacze ; ))

Pozdrooo!!!

Piszę poprawnie po Polsku.

Jeśli pomogłem daj - ; d

Jestem na MPC dłużej niż niektórzy KidModzi itp.

Po prostu nie poszczę , a nie wiem za co mam te % ( 25 )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...