Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[11.02.2011] Aless D3D V8.1 | Nocrash, Chams, Playeropk, Zombieopk, Gmwarning, Esp


Michacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co jest z opcją OPK nie działa? bo coś wcina i crash jest. ale za reszte +

determinator96.gif
Opublikowano

A mi nie działają chamsy za to -,- Wyświetla mi się czarny ekran i nic nie widać...

 

 

 

 

Dobra, zrobiłem to sobie, ale znowu odkryłem, że co 5-10min crash... :x

Łapaj + ..

Player Cabal Online and WarRock < 3

Opublikowano

czy tego hacka trzeba uruchomic w trybie zgodnosci ? mam windows xp i nie moge odpalic hacka , mam tez hacka od Geoninga i strasznie zacina gre w czym moze byc przyczyna prosze pomozcie !!!

Opublikowano

Pomoze ktos ? jak właczam hacka to strasznie zacina mi gra i dlugo sie włącza , kompa mam dobrego wiec to raczej nie wina sprzetu . W czym moze byc problem ?

Opublikowano

Wie ktoś może czemu nie dziala mi ESP ?? Pobrałem juz z 4cheaty i na zadnym nie dziala ESP (Windows XP 32bit ... ) za pomoc +

Opublikowano

cos dziwnie ma 5.8 MB czymu tak duzo??

Internet:

Netia Download - 6878 k/s Upload - 409 k/s

PC:

Windows XP, SP3, x32 bit, Procesor: AMD Athlon 64 Processor 3500+ 2.21 GHz, 960 MB RAM, Karta graficzna zintegrowana NVIDIA GeForce 6100

Opublikowano

Haha

Plik dll zajmuje 156 kb

inicjator 197kb

screen 41kb

 

Żeby mieć punkta na Hotfile to musi mu mieć minimum 5 mb.

 

Hacek spox

 

EDIT:

Nod 32 wykrył Trojana ;p

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...