Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W dniu 09.02.11 dostałem bana za wulgaryzmy na tydzień ;]

do dnia 12.02.11 jest konkurs walentynkowy , o taką tam kartkę za bardzo fajną nagrodę ;]

i mam pytanie czy Team brałby moją prace pod uwagę? dużo się meczyłem nad nią

i wysłałem do supportu wiadomość , z zapytaniem czy braliby pod uwagę tą prace.

 

Jak wy myślicie? braliby pod uwagę?

 

Będą + lub - i 5 ;']

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Zależy, kiedy konto będzie odblokowane.

Jeżeli będzie odblokowane przed konkursem, powinni brać pod uwagę.

Jeżeli nie zostanie odblokowane, raczej nie wezmą i zrobią olewkę na Ciebie.

Opublikowano

Do jutra można wysyłać pracy, 14 będą wyniki, ale wątpie aby w ciągu 2 dni powysyłali by prace ;]

btw. Mogą oni jedynie sprawdzić czy postać jest moja i nie przywłaszczyłem sobie kogos innego ;]

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Do jutra można wysyłać pracy, 14 będą wyniki, ale wątpie aby w ciągu 2 dni powysyłali by prace ;]

btw. Mogą oni jedynie sprawdzić czy postać jest moja i nie przywłaszczyłem sobie kogos innego ;]

Zależy, jeżeli jest postać, a konto ma blokadę to ich mało obchodzi.Jeżeli wygrasz, jak przekażą do Ciebie nagrodę.

Jeżeli ten konkurs nie był związany z Twoją postacią ,polecam zrobić nowe konto i na tą postać zapisać się do konkursu.

Opublikowano

Na moim koncie na 384284% , ale Team to takie dzieci , że mi zrobią na złość :unsure: :unsure: wszystko w dupsko pójdzie 2 dni pracy -.-

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Tzn ja bym pod uwagę wziął bo na pewno było by widać że się napracowałeś ^^ Powodzenia i 3ymaj sie . ;)

Pieprz szkołę zostań Bear Gryllsem !! zjesz wszystko co ma białko ? xD licze na MINUSY !! ;>

http://www.hecklerspray.com/wp-content/uploads/2007/12/900.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...