Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano. Dziś chciałem was zapytac jakiego globala mi polecacie ponieważ postanowiłem zakończyć swoją karierę na PL z powodu drastycznym wzrostem cen. Wczoraj aura 14kk a dziś 25kk? Wczoraj bodzio 25kk a dziś 60kk? Coś tu jest nie halo aby ceny z dnia na dzień wzrosły tak drastycznie. Nie będę sie więcej rozwodził nad tym tematem. Wiec jakiego globala mi polecacie? Z góry dzięki za odpowiedzi :) Pozdrawiam Medro.

Czekam na Tamisa..

Opublikowano

Zdecydowanie metin2.us.

Wymieniać Ci plusy?

DAJ + TO NIC NIE KOSZTUJE, JEDEN MAŁY KLIK!

NIE BĄDŹ ŻYŁA!

STARAM SIĘ TYLKO POMÓC!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

some fun.

Opublikowano

UK sam na nim gralem i jest b.dobry biznes na malzach! mialem nawet fms-a 34% ale poszedl ban za fb ; D

 

 

+

 

gm ogarnieci i niestety czesto banuja x P

 

gracze mili i nie ksuja, chyba ze polacy =.=

 

dobre ceny

 

-

 

nie mozna po polsku pisac >.>

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Metin2 US.

Uzasadniam;

Na PL'u możesz grać, idąc drogą robienia ciągle nowych postacii, metin2PL stał się jednym wielkim "pożeraczem kasy" gra na nim tyle ludzi, że i yangi dobrze schodzą.

-Co za tym idzie, mass yangi na każdym serwerze + setki botów na każdym ch.Niedługo pewnie po v2 będą takie latały.

 

Na "metin2.us' Jest ich o wiele mniej, a przynajmniej są bardzo często banowane, ceny są normalne, nie jak na PL'u.teraz gra imho. bardzo dużo Polaków, śmiało można liczyć na czyjąś pomoc.

W metinie PL nie masz już nawet miejsca do expa, bo wszystko zakoszą chińskie boty.

I oczywiście ,tańsze eq, tańsze skille, normalna gospodarka.

Opublikowano

Podpinam sie :D

 

A gdzie jest najmniej botow i czy wogole sa? graja na chackach?

Nie ma więcej i mniej botów.Jak już jakieś 2-3boty max na m1, to tyle.

Ogólnie metin2.us ma małe zainteresowanie botów.

Hacki owszem są, nie zawsze łatwo je znaleźć.

Ale MH. działa idealnie =).

Opublikowano

Metin.us - ten metin jest od Z8Games.Są 2 servery NEW WORLD i FREE KINGDOM(najwięcej polaków gra na NEW WORLD).Za misje lvl-owe z polowaniami do 21 lv dostaje się 90/99% expa.Na czacie trzeba pisać po angielsku.

Kamienie duchowe około 100k, z tego co kojarzę.

Za ksucie noobki łapią bana.

Nie jest dozwolony spam na chat'cie - moderatorzy chat'u.

Milsza atmosfera niż na PL (oczywiście 80% Polaków, którzy tam grają, potrafią ją rozwalić).

GMowie przykładają się do swoich obowiązków, nie to co na PLu się wyprawia.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Us., .sg i co.kr to najlepsze globale.

 

Metin2.sg założył były Gm, który wykupił pliczki od Ymir'u.

Na start dostajesz 7 dni bonów z Is'a.jest mod od KaMeRa.

W sklepie moznawystawiać rękawice złodzieja , pierścienie expa , pelerynki męstwa.

W każdy wtorek oraz czwartek odbywa się event oX.W weekendy zwiększany są raty.Eventy rybackie,Drop szkatułek blasku księżyca.

 

Na Pewno jest sto razy lepszy od Pl'a

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

US.z8game

Emiratow arabskich

Grecki

Co.Kr

US gameforge

+ tych globali jest taki ze na serwerach jest tanio i nie ma takiego noobstwa jak na PL'u

Jeżeli pomogłem to daj +

Opublikowano

Ściągnąłem SG, instaluję, patchuję, instaluję kamer. Wszystko git ale tylko jak chcę do kogoś napisać na PW lub chcę otworzyć kopertkę to mi wywala metina. Reinstal nie pomaga ;/ HELP!

Czekam na Tamisa..

Opublikowano

[quote name=Medrodester :)' timestamp='1297434896' post='2045506]

Ściągnąłem SG, instaluję, patchuję, instaluję kamer. Wszystko git ale tylko jak chcę do kogoś napisać na PW lub chcę otworzyć kopertkę to mi wywala metina. Reinstal nie pomaga ;/ HELP!

Pobrałeś spolszczenie do tego globala?

Ew. spróbuj przed i po zainstalowaniu kamer mod'a.

Opublikowano

[quote name=Medrodester :)' timestamp='1297436266' post='2045630]

@UP w kamerze jest spolszczenie? o.O

Czytanie ze zrozumieniem się kłania =).

Nie napisałem, że w kamerze jest spolszczenie, ale czy masz zainstalowane spolszczenie.

 

Nie, nie ma.

Opublikowano

@UP no to piszę że w kamerze jest spolszczenie więc po co mi by było inne spol? Tobie się raczej kłania czytanie ze zrozumienie... -.-

Co do globala to gram na sg, z problemem sobie także poradziłem. Można zamknąć.

Czekam na Tamisa..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...