Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czy powinien być dział o Warcraft III


  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinien powstac dzial Warcraft III

    • Tak
      34
    • Nie
      21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, ankieta na temat: Czy powinien powstac dział o grze Warcraft III??

 

Jeśli bedzie conajmniej 51% na tak prośmy admina niech powstanie ! :P

 

 

 

Naprawde mi zależy jak nie jesteście pewni proszę zobaczyć dział o nazwie Aplikacje na moderatorów działów

 

i proszę zobaczyć post o nazwie [Moderator][Warcraft III] - Drako116

 

tam jest dlaczego powinien

Opublikowano

rotfl, jestem na tak, niech forum sie rozwija.. tyle że składasz już swoje CV i aplikacje na moda nieistniejącego działu? xD to przynajmniej dziwne..

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano

@up

Dlaczego? Już ma zaklepane miejsce. " No , w końcu byłem pierwszy! "

 

Taaak , przyda mi się

Admin Cienia
Opublikowano

Co to wam da że piszecie, "Jestem na tak", fakt jeśli jest popyt to taki dział powinien powstać ale ostatecznie to zależy tylko od adminów czy owy powstanie.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

A ja jestem na nie :P

lol wpisałeś tylko Ankieta w nazwie tematu ^^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Moda powinen miec ten co bedzie sie najbardziej udzielał, dawał haxy itp. a nie kto bedzie 1...

na tak.

 

Opublikowano

Nareście!

Gierka popularna, duzo ludu gra z całego świata ;D

Tylko mma nadzieje ze macie cheaty na battle neta ;s

 

Jestem na tak ;>

76561198001815076.png
Opublikowano

Jestem na tak :)

Wkońcu ktoś pomyślał :D

Opublikowano

Jeśli jesteście na nie to może argumenciki ? Takie nie bo nie powinno się nie wliczać ffs.

Wg mnie to by było zarąbiste, poddziały o tworzeniu map, tuty do robienia skryptów, podaniki do world buildera. Ahhh :D Mam nadzieje że nam sie uda=D

 

Btw.

Ja sobie już teraz gram;]

Opublikowano

dziekuję za pozytywne opinie na mój temat :P

 

sry mam opere

może teraz admin nareszcie utworzy nam Dział o Warcraft III

 

@2down tez mam orginala jak chcesz to choc do klanu, canal cmc

 

 

muj nick DarkonPL

 

 

 

@edit

 

czego nie?

 

wbijac na clan cmc do klanu :P

Opublikowano

jezeli dzial ten bedzie taki jak Tactical Ops ze od 2 dni jest 1 temat -.-' i 0 wejsc :( to NIE

jezeli ebdzie aktywny itd. na TAK!

b577e893e102f.png

Opublikowano

Tak jeśli coś będzie ^^ Drako ,a ty jakieś już cheaty masz lub cus^^ ,ze tak na moderatora sie pchasz tego dzialu ^_^ Mam W3 ,ale mało teraz gram ,ale zawsze mozna powrocic

Opublikowano

Jestem na tak , ale to jest forum o hackach a na W3 Battle net se nie pohakujesz ^^

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano
Jestem na tak , ale to jest forum o hackach a na W3 Battle net se nie pohakujesz ^^

 

A do Diablo to jakos na battle neta są hacki ;P. Kazdy mh sie sprzyda lub cos w tym stylu

76561198001815076.png
Opublikowano

Mowisz tu o 2 roznych grach . Znajdz mi jakiegos haka na WC Battle Net jestes Gosc

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano
Mowisz tu o 2 roznych grach . Znajdz mi jakiegos haka na WC Battle Net jestes Gosc

 

 

Warcraft 3 MapHack 1.21c

 

@Down

A ja nie chce by w csie czitowali, i co?

76561198001815076.png
Opublikowano

@idioto (sorka) up, przeczytaj moze caly temat? READ FUCKING TOPIC BEFORE YOU FUCKING POST.

 

BTW, mysle ze juz mozna napisac do jakiegos admina z prosba. Wiecej osob nie zaglosuje .. raczej. 65% to wystarczajaca liczba wg mnie.

 

 

@PM wysłany.

Módlmy się o dział :s

jeśli się uda to wszyscy co byli na tak mają coś tam wnieść :|

Opublikowano

mi sie zdaje ze temat zrobiles bo chcesz byc modem? :D btw. z tego co pamietam warcraft 3 to strategia? :O a czitwoanie w takiej grze to glupota ;)

Opublikowano

@up kolejny madry.

Plx read everything before you mo'fo' post.

Ci co glosuja na nie maja powiedziec DLACZEGO =/ FFS

 

Podfora o skryptowaniu map, robieniu modeli, modyfikowaniu, przerzucaniu z ang na pl, robieniu wlasnych map itp. NIE tylko o cheatach.

Prosze, nie oddawajcie glosu ze wzgledu na autora tematu (ktory i tak nie zostanie modem jesli dzial powstanie.)

Opublikowano

MapleEuropeLead podsumował wszystko, chcemy zeby ten dział powstał nie po to żeby autor tematu dostał moda >.<

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...