Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected]Warrock Geoning D3D Menu V4.8 Beta - Heavy Public D3D Cheat - Esp Weapon, Teraz Sie Przygotujesz Na Przeciwnika :)


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

screenew.png

 

Download

http://www.speedyshare.com/files/26793111/WarRock_Geoning_D3D_Menu_v4.8_Beta.zip

 

Scan 1

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/536159723c9195b2c94cf4c0a24f1c45297921e1

 

Scan 2

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ce97cf5f297e8cd688ad211d0f757a05f350495a6e34672119466e50cba44001-1297361864

 

Wszelkie błędy zgłaszać tutaj!

Opublikowano

zaraz sprawdze i dam edita nie nabijam postow czy cos tylko pisze z zapytaniem czemu chamsa albo wh nie ma? ;p nie no spox bez tego tez sie da grac hyh

EDIT Dziala masz +

Internet:

Netia Download - 6878 k/s Upload - 409 k/s

PC:

Windows XP, SP3, x32 bit, Procesor: AMD Athlon 64 Processor 3500+ 2.21 GHz, 960 MB RAM, Karta graficzna zintegrowana NVIDIA GeForce 6100

Opublikowano

A jest tu NoSpawnWait ?

110y8bb.png

 

DAJ MINUSA ;-)

(Palca Ci to nie urwie. :D)

 

ogien997

Lvl 16

14769 kill

7538 death

raty 1.96

 

mam3gram

Lvl 4

1058 kill

434 death

raty 2.18

 

~WarrocK~

Opublikowano

hack mi wszedl ale Geoning mam pytanie

 

dlaczego twoj hack tak mi laguje na kompie

 

powecmy hack od sirosixa zero laga a twoj u mnie to masakra

 

komp ma 1.5GB ramu karta graficzna 1GB

Opublikowano

Geoning wszystko git tylko powiedz mi jak ustawić OPK players zeby wszyscy stali w 1 miejsccu i żeby nie było tego liczenia pole minowe itp.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

A ja mam Problem Bo jestem Nowy i nie wiem czy to trzeba rozpakowac ghdzies ?

95 % ludzi załamało by się gdyby Justin Bieber wszedł by na dach wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli ty jesteś tą 5 % ludzi która by wzięła Popcon i krzesło i krzyczało

SKACZ LAMUSIE!!!! wklej to na swoją sygnę

 

 

Lubie Adminów ale czy admini lubią mnie ???

 

Jak lubią to pliska ZDEJMIJCIE MI TE 5 %

 

 

 

http://www.warrocksignatures.com/sig/xxpr0pawcio1xx.png

 

 

 

 

 

 

DAJ PLUSA :)

Opublikowano

Trzeba To rozpakowac Czy nie ? Prosze O pomoc Odwdziecze sie Plusem

95 % ludzi załamało by się gdyby Justin Bieber wszedł by na dach wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli ty jesteś tą 5 % ludzi która by wzięła Popcon i krzesło i krzyczało

SKACZ LAMUSIE!!!! wklej to na swoją sygnę

 

 

Lubie Adminów ale czy admini lubią mnie ???

 

Jak lubią to pliska ZDEJMIJCIE MI TE 5 %

 

 

 

http://www.warrocksignatures.com/sig/xxpr0pawcio1xx.png

 

 

 

 

 

 

DAJ PLUSA :)

Opublikowano

Win 7 Ultimate sys 64x

Lagować bardziej już nie mogło ??

 

Po co w ogóle zrobić hacka który laguje warrocka??

Praktycznie nie da się zabić. Gdy jest blisko przeciwnika oraz przy strzelania.

 

 

Edit2: Wywala mnie po 20-1h gry już jest wykrywalny

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Witam, jestem nowy. Mam taki problem że jak już włącze WR, to jak się ten niebieski pasek ładuje to nie może się do końca załadować i tak ścina na kilka minut, chyba nie ma szans

aby podziałał ? Prosze przy okazji jakiegoś czita na WIN XP x32 . Będzie plus. :> +++

Nie bądź żyła, plusikowe się należy. ;DD

Opublikowano

Nie rozumie po co wyłączasz te opcje. Komu ma chodzic to bedzie chodzilo a ten kto ma slaby komp to nawet tego nie odpali wiec jest to bez znaczenia. Mi nic nie laguje przy 3 gb ramu .

Opublikowano

On jest robiony Pod Win 32/64 bit??

mam 32 nigdy mi nie działały twoje hacki... a tu ten działa

 

Może to miec związek z re-instalacją systemu?

determinator96.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...