Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected]Warrock Geoning D3D Menu V4.8 Beta - Heavy Public D3D Cheat - Esp Weapon, Teraz Sie Przygotujesz Na Przeciwnika :)


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo chyba już jest detect.

Ale raczej ty włączasz unill ammo i jak wychodzisz z rooma to wtedy cie wywala

determinator96.gif
Opublikowano

bo chyba już jest detect.

Ale raczej ty włączasz unill ammo i jak wychodzisz z rooma to wtedy cie wywala

Nie było update gry wiec jest undetected.

Opublikowano

esp cos nie dziala mi ... jak wlaczam esp to nic sie nie dzieje ... czasem sie dzieje i na srodku ekranu mi jakies cyfry i paski hp ;f

Opublikowano

haczek ładny leci +

tylko jedno ale , a mianowicie do opcji esp- bynajmiej u mnie jest zjeba*a

jak możesz geoning popraw ją

Opublikowano

haczek ładny leci +

tylko jedno ale , a mianowicie do opcji esp- bynajmiej u mnie jest zjeba*a

jak możesz geoning popraw ją

To mi wyjaśniłeś co nie działa...

Opublikowano

Użyłem twojego hacka aby wbić level i pisało że awansowałem z poziomu 4 na 6. Po chwili właże na rooma i nadal 4 level. Czyli nie da się wbić lvl? : > ;p

Nie bądź żyła, plusikowe się należy. ;DD

Opublikowano

Użyłem twojego hacka aby wbić level i pisało że awansowałem z poziomu 4 na 6. Po chwili właże na rooma i nadal 4 level. Czyli nie da się wbić lvl? : > ;p

Używasz opcji visual ? Na pewno Ci wbiło.

Opublikowano

Działa po updacie ?

@UP

Dokładnie, działa pięknie. +

@UP

Za szybko powiedziałem działa pięknie... :/, crash Wr po 3 minutach gry, ciągle...

czemu niema gps?

Opublikowano

Jest taki hack co powoduje że kosiara się nei musi rozgrzewać?

Jeśli masz jakieś wolne promocody to daj a obsypię cie minusami albo plusami.

 

Pisz GG:33203593

 

Lub na PW

Opublikowano

*YA w końcu jakiś hack działa na win 7 ultimate 64x

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

A jest tu NoSpawnWait ?

jak grasz na "ded meczu" to nie czekasz po dedzie na resp tylko klikasz enter i jestes na mapie

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Działa, ale ogromne lagi :/.

Mam taką prośbę geo czy mógł byś robić haka takie hmm, Wallhack lub Chams, No reocil i nfd takie opcję dla każdego się przydają a są łatwe do zrobienia ;pp

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Działa, ale ogromne lagi :/.

Mam taką prośbę geo czy mógł byś robić haka takie hmm, Wallhack lub Chams, No reocil i nfd takie opcję dla każdego się przydają a są łatwe do zrobienia ;pp

Musiałbym ByPassa napisać, wiec te opcje są trudne dzisiaj do napisania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...