Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Cyberrazzer Shaiya D3D Hook [17.01.2010]


Nithril

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Szukałem czy aby nie dodano tego hacka tutaj, na mpcforum.pl, ale nie udało mi się nic znaleźć. Tak też dodaję go, lecz nie przypisuję sobie autorstwa. Hack stworzony przez CyberRazzer'a. Ale do rzeczy:

Download

http://ul.to/nrvz69

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=4fd3df5f04eeb4f3dacd47b6430635ba7dd09f41043abb80951b8421573e317f-1295286101

Download 2'nd

http://www.speedyshare.com/files/27007468/CyberRazzer_Shaiya_D3D_Hook_17.01.2010_.rar

 

Edit. Dodaję link do tematu na elitepvpers.de

http://www.elitepvpers.de/forum/shaiya-hacks-bots-cheats-exploits/959109-cyberrazzer-shaiya-d3d-hook-17-01-2010-wallhack-fullbright-more.html

 

Odrazu zaznaczam. Hack ma dużo wirusów, lecz autor napisał

THIS IS NOT A VIRUS !!!

DU VERTRAUST MIR NICHT?

CHANGE THE INJECOR...

 

Czyli w tłumaczeniu :

TO NIE JEST WIRUS !!!

NIE UFASZ MI?

ZMIEŃ INJECTOR...

 

Tak też pobieracie na swoją odpowiedzialność. Nie życzę sobie bana za rzekome podsyłanie keyloggera.

 

Funkcje cheata

  • Wallhack
  • FullBright (FullJasność)
  • FogColor (KolorMgły)
  • NoFog (BrakMgły)
  • Levelhack - nie wiem do czego służy, dzisiaj zaczynam grać w Shaiye
  • Apple Hack - sam wcina jabłuszka
  • PointHack - automatycznie podnosi itemsyyy

 

Edit. Dla niewtajemniczonych. Uruchamiamy injector, wybieramy plik Joooo0o0O.dll i włączamy grę.

 

Menu hacka włączamy/wyłączamy klawiszem Insert

 

Screen 62119102342748489611.jpg

 

Jeżeli hack by nie działał, autor dał instrukcję , miałem piatkę z angielskiego, chyba dobrze przetłumaczyłem

HE HACK WORKING NOT?

-Run the Injector as Admin

-Install Micosoft NetFramework 3.0

-Turn the AntiVirus off

-Turn the firewall off (Not the win firewall)

Have Fun!

Czyli

-HACK NIE DZIAŁA?

-uruchom jako admin

-zainstaluj Microsoft NetFramework 3.0

-Wyłącz antyvirusa

Wyłącz firewall'a

Baw się dobrze!

 

Jeżeli da radę , prosiłbym o nieco % w dół

 

Mam nadzieję że się przyda, pozdrawiam.

[V] 10 Postow

[V ] 50 Postow

[V ] 100 Postow

[ ] 150 Postow

[ ] 200 Postow

[ ] 250 Postow

[ ] 300 Postow

 

Pomogłem? Jebnij +'ika!

34823.gif

 

Wytłumacz mi, drogi użytkowniku tego forum, dlaczego jak piszę w poście "walnij +'a " to stawiasz mi minus?

Opublikowano

@up

 

Link dodany. Jeżeli byłyby jakieś problemy, pisać w temacie, chętnie pomogę.

[V] 10 Postow

[V ] 50 Postow

[V ] 100 Postow

[ ] 150 Postow

[ ] 200 Postow

[ ] 250 Postow

[ ] 300 Postow

 

Pomogłem? Jebnij +'ika!

34823.gif

 

Wytłumacz mi, drogi użytkowniku tego forum, dlaczego jak piszę w poście "walnij +'a " to stawiasz mi minus?

Nowicjusz
Opublikowano

Witam, mam problem ; f nie moge otworzyć menu hacka tzn. hack normalnie mi sie uruchamia - naciskam insert okienko sie pojawia lecz nie moge kliknac ani jednej opcji,widnieja tylko + ...

Opublikowano

A możesz wytłumaczyć na czym polegają te funkcje :

LevelHack

AppleHack

PointsHack

 

I jak ich użyć ? Za odpowiedzi będą plusy.

Opublikowano

Sorry za nieobecność, już mówię co wiem.

 

@stz - jak otworzysz okienko, to nie myszką lecz strzałkami zmieniasz ON/OFF

 

@Imvu AppleHack - jak go włączyłem zdawało mi się że jakoś sam mi żarł jabłka , ale nie jestem pewien. Co do dwóch pozostałych, nie mam bladego/zielonego/żółtego/fioletowego/karmazynowego pojęcia. Dość krótko gram. Ale postaram się zdobyć coś informacji.

[V] 10 Postow

[V ] 50 Postow

[V ] 100 Postow

[ ] 150 Postow

[ ] 200 Postow

[ ] 250 Postow

[ ] 300 Postow

 

Pomogłem? Jebnij +'ika!

34823.gif

 

Wytłumacz mi, drogi użytkowniku tego forum, dlaczego jak piszę w poście "walnij +'a " to stawiasz mi minus?

Opublikowano

Wszytko oprocz LevelHacka dziala PointHack sam zbiera itemki a AppleHack tak jak kolega mowil wyzej sam je jablka ;] Tak mi sie przynajmniej wydaje ;PP

Opublikowano

Mi wszystko działa Piszcie do rampage :).

Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los.

Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów, przed robieniem nie tego, czego inni oczekują.

Świat straconych marzeń, czyli koszmar rzeczywistości.

/Drugi dzień na forum 13.02.2011 i topka :) -

Opublikowano

Zawsze możecie odwdzięczyć się plusikiem :D Cieszę się że wstawka nie poszła na marne :)

[V] 10 Postow

[V ] 50 Postow

[V ] 100 Postow

[ ] 150 Postow

[ ] 200 Postow

[ ] 250 Postow

[ ] 300 Postow

 

Pomogłem? Jebnij +'ika!

34823.gif

 

Wytłumacz mi, drogi użytkowniku tego forum, dlaczego jak piszę w poście "walnij +'a " to stawiasz mi minus?

Opublikowano

DX10? mówisz o Directx? mam 9.0c i śmiga... chyba że nie chodzi Ci o directx

[V] 10 Postow

[V ] 50 Postow

[V ] 100 Postow

[ ] 150 Postow

[ ] 200 Postow

[ ] 250 Postow

[ ] 300 Postow

 

Pomogłem? Jebnij +'ika!

34823.gif

 

Wytłumacz mi, drogi użytkowniku tego forum, dlaczego jak piszę w poście "walnij +'a " to stawiasz mi minus?

Opublikowano

z tego co wiem, z opinii innych graczy i mojej, nie działa.

[V] 10 Postow

[V ] 50 Postow

[V ] 100 Postow

[ ] 150 Postow

[ ] 200 Postow

[ ] 250 Postow

[ ] 300 Postow

 

Pomogłem? Jebnij +'ika!

34823.gif

 

Wytłumacz mi, drogi użytkowniku tego forum, dlaczego jak piszę w poście "walnij +'a " to stawiasz mi minus?

Opublikowano

Ej możecie to dać na speedshare??

Stamtąd już nie można ;[

6648.gif

_______________________________________

10319.png

CINEK323

_______________________________________

33100.gif

_______________________________________

26154.jpg

_______________________________________

10167.gif

_______________________________________

6514.jpg

_______________________________________

flatout-2-player.png

_______________________________________

firefox-mozilla-user.jpg

Opublikowano

Chłopie! Jak się nie da, jak się da.

Tak czy siak, łapaj w temacie dałem link do uploadu speedyshare...

trochę to chamskie co do autora cheata, no ale cóż...

[V] 10 Postow

[V ] 50 Postow

[V ] 100 Postow

[ ] 150 Postow

[ ] 200 Postow

[ ] 250 Postow

[ ] 300 Postow

 

Pomogłem? Jebnij +'ika!

34823.gif

 

Wytłumacz mi, drogi użytkowniku tego forum, dlaczego jak piszę w poście "walnij +'a " to stawiasz mi minus?

Opublikowano

Ej możecie to dać na speedshare??

Stamtąd już nie można ;[

Masz jeszcze na rapida, hotfile i megaup :]

 

http://www.multiupload.com/J7UJQ1LBN3

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja to pobrałem i też nie mogłem rozkminić tam plik Yooocośtam.dll w injector trzeba włożyć, ale jak to zrobiłem to nic się nie działo. Mnie nie działa nie wiem czemu, nie mam patcha gram tylko na Shaiya Viper, w sumie Viper mi wystarcza a to chciałem uruchomić z ciekawości bo za ciekawie i tak nie wygląda :)

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

Opublikowano

Piszę post następny aby odświeżyć.

Piszę go z zapytaniem czy po aktualizacji dzisiejszej gry działa nadal ten hack komuś?

ANIMA LIBERA! :P

sadass.png

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO

:D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

skoro to twój 1 dzień to pozdro dla ciebie bo widać że bez hacków nie potrafisz grać noobie!

 

 

Użytkowniku Dove informuje ciebie iż właśnie od tego jest nasze forum by móc grać na cheatach. //camasutra

  • 2 lata później...
Opublikowano

@up

 

Link dodany. Jeżeli byłyby jakieś problemy, pisać w temacie, chętnie pomogę.

 

@up

 

Link dodany. Jeżeli byłyby jakieś problemy, pisać w temacie, chętnie pomogę.

jest nawet duży problem linki nie działają w pierwszym error 404 a w drugim nie znaleziono

Opublikowano

jest nawet duży problem linki nie działają w pierwszym error 404 a w drugim nie znaleziono

Proszę patrzeć na daty i nie odkopywać tematu, w którym od ostatniego postu upłynęło więcej niż 30 dni.

Hack nie działa.

 

Zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...