Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut][Download] System Zgłoszeń By Mcncc.Pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xampp odczytuje jak localhost swoją baze która jest pod niego potpięta(baza z komputera)

a ponieważ na np. twoim kompie nie ma bazy lub nie ma tabeli w bazie nie odczyta tego/nie wpisze tego

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

@Nagasheek

 

Przecież można do tego dodać grafike itp, albo dodać nową podstrone w szablonie.

Poza tym po co komu lepszy ?

Mejla wysyła, ip pokazuje...

Czego chcieć więcej ?

Przy kilkuset ticketach może zacząć być niewygodnie.

Do tego każdy może podać nick jaki chce, też trochę niewygodne, bo trzeba w razie czego sprawdzać czy to rzeczywiście ta osoba.

Logowanie by problem rozwiązało.

Opublikowano

można zmienić nazwę nick postaci na login do twojego konta

 

 

Jeśli się nie będzie zgadzał zgłoszenie zostaje odrzucone.. :)

ip przecież pokazuje się

 

Nom logowanie ;) też zależy jak se w montują ten system

 

Można napisać do niego regulamin ;)

 

 

 

IP Zgłaszającego się pokazuje jeśli będzie spamował ticketami bzdurami ;d można nałożyć mu blokadę na konta ;d gdzieś tam był poradnik jak banować po ip

Opublikowano

Z tym sprawdzaniem ip to warto wziąć poprawkę, że konta często są dzielone przez graczy(a w player-ip jest tylko ostatnie ip), ludzie logują się z różnych miejsc(różne ip), oraz posiadają zmienne ip.

Opublikowano

jest też data przyjścia ;d zgłoszenia.

 

Np wczoraj wysłał 30 ticketów ze spamem ;d i dzisiaj ma inne ip to sprawdzamy po dacie ;d jakie ip były takie same tego dnia itp

Opublikowano

pomimo, że mam hamachi to udało mi się naprawić ten system :)

Poprostu wrzuciłem te pliki na cba.pl, a na stronie swojego serwera dałem odnośnik na tę stronę i e-maile dochodzą

Opublikowano

nom ;* Spoko dzięki :) ;

 

Tylko nie zmieniaj stopki mcncc.pl oni nie pierdolą się w tych sprawach ;d bez ostrzeżenia będziesz miał psiarnie w domu ;d to tyle

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...