Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc mam pytanie co sie lepiej oplaca otwieranie ryb czy sellac ryby

powiem tak ryby sellam dzisiaj po 450k

a malze sa po 8kk i co lepiej sie oplaca prosze sie wypowiadac

Opublikowano

W sumie jest ryzyko jest zabawa, ale możesz równie dobrze nic z tego nie mieć, a tak będziesz miał pewny zysk więc lepiej póki co sprzedawać jak będziesz miał dużo kasy to wtedy otwieraj. :)

2m30oqg.jpg
Opublikowano

lubisz ryzykować i zarobić to otwieraj

boisz się chcesz na 100%zarobić to sellaj ryby

 

A jak masz więcej kasy to Zdecydowanie małże. Załóżmy że z 20 ryb dropnie ci małż, masz już 8-9kk. Sellasz 20 rybek po 350k masz 7kk... Widzisz co się lepiej opłaca Ja bym dodał jeszcze ryzyko otwierania małży, ale to już jak wolisz. Ja na przykład miałem kiedyś 2 małże, otworzyłem i biała, a czasami mając 10 małży potrafi dropnąć tylko kilka kawałków kamienia

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Zdecydowanie lepiszy zarobek jest na małżach, otwieram tylko wtedy, kiedy będziesz mieć ich naprawdę dużo w eq.

To także zależy od szczęscia, ale zarabiać lepiej na małżach, jeśli chcesz zarabiać na pewniaka, to sellaj rybki.

Sam zdecyduj.

 

Jeśli zastanawiasz się między + a -, to daj +.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...