Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co wybrać jako drugi skill na M?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram na Astralu, mam narazie 30 lev mental pnę się szybko do przodu i myślę o 2 skillu na M.

 

Zastanawiam się czy wybrać Duchowe czy Walniecie? Moge zawsze jeszcze zmienić.

 

Duchowe ma większe dmg, ale ceny KU raczej mi się nie podobają.

 

A Walnięcie mógłbym spokojnie to 1 KU codziennie czytać.

 

I tu jest pytanie Duchowe, licząc, że narazie wyżej niż M3 nie będzie, czy Walnięcie i bić do G, a potem w duchowe?

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Brałbym duchowe ,bierze od siebie dosyć duże obrażenia, na pewno przydatne dla mentala.

A później według uznania.

Ew. rób tak ,że co jakiś czas kupuj duchowe ,a większość w walnięcie.

Jednymi słowy kupuj te walnięcie ,a jak uzbierasz co 2-3dni yangi na duchowe ,to pakuj w duchowe.

Chociaż nie wiem, czy daleko tak zdołasz pociągnąć.

Opublikowano

Walnięcie = tańsze, mniejsze dmg

Duchowe = droższe, większe dmg

 

W dmg dużej różnicy nie ma aczkolwiek jak komuś zależy na największych obrażeniach to duchowe :)

1358809676-U384748.png

Opublikowano

Jak cie nie stać nawet na duchowe, to nie graj mentalem, NIE GRAJ WOJEM po prostu. BO takie tematy są durne, denne, dają możliwość wymiotowania na ich widok i w ogóle. Idź pograć helerem.

dgekopia.jpg

rastakopia.jpg

86194447.jpg

Opublikowano

Duchowe się bardziej przydaje do expa.

 

Wali mobki koło Ciebie a walnięcie tylko do przodu. I jeszcze musisz się modlić, że czy dobrze trafisz ; )

 

Ja bym brał duchowe

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Ja bym brał tąpnięcie :) wali dookoła i ku też nie drogie + szansa na omdlenie. A poza tym musisz mieć na ku silnego, więc jak Ci duchowe dojdzie to się nie wypłacisz. Choć z drugiej strony pewnie i tak skończysz grę zanim do G dobijesz, a już nawet jak, to kamyka nie przeczytasz :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...