Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszystkie Zbroje [8 Dla Każdej Postaci]


Pastor.Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Packerem rozpkowywałem: icon, root, pc, pc2, locale_pl - z tego co zznaczyłem do rozpakowania rozpkowało mi się PC i PC2, icon . A reszta nie chce mi się rozpakować? Mógł by ktoś dać rozpkowane te pliki ?

1308248709-U227561.png
Opublikowano

Ja sobie poradziłem już z problemem tekstury białego hwanga :) wystarczyło pomyśleć :]

5877.png

JEŻELI POMOGŁEM PROSZĘ O +

Opublikowano

Napisałeś ,że pozostałe Screeny zbrojek "Reszta zdjęć oraz instrukcja zostaną dodane na dniach..."

 

kiedy je dodasz ?? ;P

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Uwielbiam Cię!! :D

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Opublikowano

Możecie mi powiedzieć która tabelka odpowiada za lvl? W Kliencie i Bazie

 

Sorka za odkop;p

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

ciezko mi to zrobic ^^ , moze ktos mi na pw gotowca ? ^^

Minecraft!

Mój serwer: Buildcraft

Status: Offline

Status gotowości: Pobieranie & konfiguracja plików serwerowych pod MC 1.7.3

Opublikowano

Sorka za lekki odkop ale,nie rozumiem dlaczego każdy chcę gotowca?

 

Po to są poradniki żeby się uczyć, dobrze przyznam się nie umiałem na początku też dużo rzeczy.

 

Ale mi wystarczało napisać do glinka333,Bambuska i do sensuala jak dobrze pamiętam on mi udostępnił dobrego roota;>

 

Jak to zrobiłem że oni wszyscy mi pomogli?Umiałem napisać do nich z sensem,z miłym akcentem pisma i tym podobnych rzeczy.

 

Ale nie chciałem gotowca..

:)

 

To na tyle ode mnie.

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Nie wiem czy odswierzam czy jak ... ale znalazlem jeden problem, wszystko niby ok ale ze szmaragdowa stala jest cos nie teges:

 

Mianowicie widac tylko +0

izhw.png

a pozostalych az do 9 ... butelka ! o co moze chodzic ?

kgry.png

 

co jeszcze? moge zakladac buteleczki :) i texture widac mozna sie poruszac etc...

Z gory dzieki za odpowiedz o ile taka padnie ...

Pozdrawiam

 

 

EDIT:

 

Problem rozwiazalem moze komus sie przyda:

W item list trzeba skasowac przerwy mieczy wierszami i powstawiac recznie TAB -y

 

Pozdrawiam

Opublikowano

@UP to wina ICON , coś źle zrobiłeś. podmień ikonki i zapakuj jeszcze raz ;p

Poszukuje pluginu Gr2 do 3Ds max 2012.

haac.jpg

 

Jestem jaki jestem i tego NIE zmienię!

 

 

 

Moje Tut'y

 

Video tut jak dodać mapę na swój serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/416201-videotut-jak-dodac-mape-na-wlasny-serwer/page__gopid__2960589#entry2960589

Texture Mod:

http://www.mpcforum.pl/topic/406659-download-texture-mod/page__p__2892270__fromsearch__1#entry2892270

Znaczek GM:

http://www.mpcforum.pl/topic/367597-dl-znaczek-gm/page__p__2603024__fromsearch__1#entry2603024

Nowe Zbroje By Baso:

http://www.mpcforum.pl/topic/478940-dltutzbroje-by-baso/

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Ja mam problem taki że gdy wklejam te pliki itd wszystko ładnie się pakuje. Ale gdy wchodzę w grę złoty hwang ma wygląd szafirowej zbroji ;( a srebrny hwang ma wygląd zwykłego hwangu. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

rooney10.jpg

 

Hi MPC.

Opublikowano

@UP to wina ICON , coś źle zrobiłeś. podmień ikonki i zapakuj jeszcze raz ;p

 

Nie w icon tylko w item_list nie mialem wstawionych tabów tylko spacje, już wszystko śmiga

Opublikowano

Hm... limity dawałem Ci za te tutoriale, lecz w tym od 6 miesięcy czekam na uzupełnienie Screen Shotów. Dzisiaj kończę dawać limit, bo się nie doczekałem...

Opublikowano

Wrzucil by mi ktos spakowane te pliki icon,item,pc i locale??

Bo mi paker dzialal , a jak dodalem zapytania do pakera to juz przestal pakowac ... wiec byl bym wdzieczny

 

@Topic nom , bardzo fajnie ze wszystko w jednym , nie musze chpodzic po calym mpc; p

I See You Baby Shaking That Ass.

 

Idź sobie...

 

%7B1E6012C7-3AC8-0557-34EB-3C5DEDB2DC80%7D.png

Opublikowano

Wrzucil by mi ktos spakowane te pliki icon,item,pc i locale??

Bo mi paker dzialal , a jak dodalem zapytania do pakera to juz przestal pakowac ... wiec byl bym wdzieczny

 

@Topic nom , bardzo fajnie ze wszystko w jednym , nie musze chpodzic po calym mpc; p

 

Skorzystajcie z tego tuta:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/364011-dl11-nowych-zbroj/

 

 

Tutaj jest trochę błędów

 

Gotowca Pc, pc2, icon masz tutaj:

 

Macie gotowca "pc, pc2, icon "

 

download-wordpress-seo-book.gif

Hosting Nr1

http://www.multiupload.com/RFRPTKS17B

Hosting Nr 2

http://www.filesonic.pl/file/1104533444

 

 

SS.Skana dam jutro bo nie mam na tym kompie anttvirusa...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...