Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Założyć Swój Serwer? (Metin2.Pl)


*N*e*R*o*N*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postępuj zgodnie z poradnikiem a wszystko się uda zrobić

 

Jeśli bedzię jakiś problem to proszę pisać na PW .... Postaram sie pomóc !!!

 

 

port map

 

pliki serwerowe

 

chinski client zzyt2

 

Microsoft Virtual PC

 

 

Virtal Pc prosze instalowac odrazu!!!

 

 

1.wypakuwójemy pliki Np:dysk D haslo mcncc.com

 

2.jak juz nam sie wypakuje to zmieniamy nazwe folderu na nazwe naszego priva

 

3.wchodzimy do folderu i Pokaze nam sie komputerek i dysk

 

4. nazwe komputerka zmieimy na mt2 i dysku tez na mt2

 

5. otwieramy komputerek za pomoca notatnika przy 42 linijce pokaza nam sie hinskie znaczki i tam wpisujemy tam lokalizajce komputerka i dysku poaze nam sie takie cos C:\tutaj nazwa folderu naszego priva\tu zmieniamy na mt2.vhd</absolute>

 

6.w drugiej linijcie zmieniamy hinskie znaczki na mt2.vhd tylko na mt2 !!!!!

 

7.teraz wchodzimy do virtual pc

 

8.Gdy wlonczylisny juz virtual pc pokaze nam sie okienko wybieramy 3 (ostatnie)next i teraz wybieramy lokalizajce kumputerka i dysku jak juz wybierzemy to robimy next

 

i finish

 

9.teraz wchodzimy w memory i dajemy 1000MB

 

10.Teraz wchodzimy do Networking w Adapter 1 zmieniamy na Hamachi Network Interface

 

11.jak juz to zrobilismy dusimy OK

 

12.Teraz pokaze nam sie okienko Virtual Pc Console

 

13.i wlanczamy dobrze jak sie nam juz wlonczylo czekamy az pojawi nam sie login i haslo

 

14.login to:root a haslo mcncc.com (hasla nie widac jak wpisujesz)

 

15. gdy wpisales juz login i haslo nadus enter gdy juz sie zalogujesz wpisujesz komende sysinstall

 

i pokaze nam sie taka tabelka

 

16.wchodzimy w Configure networking Interfacesi de0

 

17. pokaze nam sie tabelka na czarnym tle w Ipv4 Zmeiniamy ip na nasze z hamachi usuwany tamte starei wpisujemy nasze

 

18.w IPv4 wpisujemy nasze ip z hamachi z koncowka 100 !!!!

 

19. teraz w NetMaski mamy 255.255.255.0 i zmieniamy na 255.0.0.0

 

20.gdy juz wszustko zmienilisny wychodzimy z tanda Ok i Yes Cancel Cancel Exit Install

 

21. jak juz wyszllismy wpisujemy komende /etc/rc.d/netif restart

 

22. gdy wpisalismy wpisujemy ifconfig

 

23. teraz wchodzimy w Action REset Reset

 

24. gdy juz sie zalogowalisny

 

25. otwieramy port map"a

 

26. teraz w wszystkich porta musimy zmienic nasze ip z hamachi z koncowka 100 !!!!

 

27.robimy tak 1 port nadumiy i zrob modifikuj

 

28. gdy juz wszystkie zrobilismy wchodzimy w virtualna maszyne

 

29.i wlanczamy wszystkie port mapy

 

30.gdy juz wlonczylisny wsztkie por mapy wchodimy do naszej bazy danych (virtual pc)

 

31. i wpisujemy ./start

 

32.Gdy juz bendziemy mielu Operation Timed Out x7 to znaczy ze mozna juz sie zalogowac to gry

 

33.teraz wchodzimy do navicat i Connection

 

34. w Connection Name wpisujemy mt2 w Host name/IP address port map zostawiamy User name wpisujemy root

a w password 123456 gdy juz tak zrobilismy dusimy OK

 

35.wchodimy do mt2 lonczenia troche potrwa

 

36.teraz wchodzimy w account (1) znowu w account i pokaze nam sie tabelka w tej tabelce dodajemy konta

i robimy na samym dole mamy taki + i dusimy w id wpisujemy 3 w login np:woj w password kopiujemy od rain

te haslo to 12345 w real name kopijemy od raina social id tez od raina i email tez od raina i teraz robimy

na dole jest taki ptaszek(czesto w budzie robia za zadania dom) nadusimy i wychodzimy

 

37.teraz wchodzimy do naszego komputerka i dysku i wypakuwujemy plik win rar benda takie krateczki ???

gdy juz wypakowalismy wchodzimy do tego folderu i mamy plik mc.txt wchodzimy i zmieniamy na swoje ip

z hamachi z koncowka 100 !!!! teraz wszytko kopiujemy i do clienta zzyt2 wchodzimy w glowe sury i pokaze

sie okienko i wlanczamy metina teraz wpisujemy id i haslo np:woj a haslo 12345 teraz robimy tylko postac

i wylogowujemy sie teraz w navicacie wchodzimy do common i gmhost pokaze nam sie tabelka w tej tabelce

zmieniamy nasze ip z hamachi bez koncowki 100 BEZ!! gdy juz zmienilismy zapisujemy ptaszkiem i wychodzimy

teraz w gmlist teraz robimy + i w id wpisujemy 3 w mAccount id konta naszego np woj w mName nazwa naszej postaci

i mContact ip z hamachi bez koncowki 100 bez teraz jedziemy na sam koniecw mAuthority zmieniamy na

IMPLEmentor i robimy ptaszkiem i wychodzimy z navicat

 

38. teraz wchodzimy do bazy danych (virtual pc) i robimy Action Reset Reset i czekamy az pojawi nam sie

login i haslo logujemy sie i wlanczamy nasz serwer i mozemy juz grac i Mamy tez Gm

new_armor_promo.jpg
Opublikowano

Dużo błędów w pisowni!

 

Dam ci tego + za wysiłek.

 

 

Było już wiele takich poradników

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...