Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Gdzie Napisać W Sprawie Kradzieży Konta?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niedawno ukradli mi konto do battlefield heroes.

Mam pytanie gdzie i jak napisać w sprawie kradzieży?

Jeśli pomogłem daj "+"

System of a Down

Opublikowano

Napisz do supportu :P Poproś, żeby przywrócili pierwotny e-mail

Możesz dać mi link, bo jestem w tym troche zielony ;) ?

Jeśli pomogłem daj "+"

System of a Down

Opublikowano

support.ea.com/chat

Będziesz musiał podać datę urodzenia, e-mail, które podałeś przy rejestracji.

Niestety gdy się logowałem na tą stronę nie miałem ukończonych wymaganych lat i pewnie wpisałem złą datę urodzin :angry: .

Więc jest jakaś możliwość na odzyskanie tego konta??

Jeśli pomogłem daj "+"

System of a Down

Opublikowano

Kidmod, a nie wie, co zrobią admini.

Napiszą aby chłopak uzył opcji "szukaj", gdyż było tysiące podobnych tematów.

Zaloguj się na innym acc, bądz napisz do polskiego odziału EA, lub po prostu poszukaj na oficjalnym forum.

Opublikowano

Kidmod, a nie wie, co zrobią admini.

Weź kurwa wypierdalaj na te swoje inne jebane forum bo ciągle widzę, że krytykujesz ludzi. Wchodzisz na jakiś temat w battlefield i od razu zobaczysz, że ktoś popełnił błąd i go od razu krytykujesz. Jak coś Ci kurwa nie pasuje to wypad. Każdy może popełnić błąd i nie trzeba tego kurwa od razu komentować.

97871587.png

ZBIERAM MINUSY

Opublikowano

Spam ? :O

No dobrze, dobrze. Powinniśmy wszystkich głaskać po główce za genialne pomysły.

Nie krytykuje ludzi, tylko posty ;)

btw. http://pl.wikipedia.org/wiki/Krytyka bo widzę że nie wiesz co piszesz, skoro tu piszesz, to automatycznie wystawiasz się na krytykę. Ja po prostu chce pomóc ludziom, którzy tego potrzebują, skoro wg Ciebie powinniśmy zwodzić, i dawać ślepe nadzieje, to ja nie mam nic do dodania.

 

Wchodzisz na jakiś temat w battlefield i od razu zobaczysz, że ktoś popełnił błąd i go od razu krytykujesz

Nie widzę w tym temacie żadnych błędów, tylko niekoniecznie pomocne rady.

niach niach niach, zobacz ilu ludziom pomogłem, podczas gdy tacy jak Ty, nie wiedzą w czym tkwi problem a jednak udają wielce znawców i piszą brednie.

 

 

Proszę więcej minusów, bo jakoś cienko idzie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...