Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Ponawiam Temat) Problem Podczas Włączania Udobota


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mój problem jest taki, że gdy próbuje odpalić Udobota (nie ma problemu przy wersji Local Launcher) pokazuje się taki error:

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000135).Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Proszę o pomoc, mam bota który działa na pl1 bo dostałem go od kolegi no ale za każdym razem się pokazuje taki błąd.

 

Jeśli problemu nie da się rozwiązać to czy możliwe jest przerobienie Udobota LocalLauncher v 3.0.2 lub v 3.0.3

Z góry dziękuje za pomoc :)

 

I gdy odpalam go jak administrator występuje ten sam błąd.

Może nareszcie jakaś mądra opinia ?? ;p

Opublikowano

Witam

Mój problem jest taki, że gdy próbuje odpalić Udobota (nie ma problemu przy wersji Local Launcher) pokazuje się taki error:

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000135).Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Proszę o pomoc, mam bota który działa na pl1 bo dostałem go od kolegi no ale za każdym razem się pokazuje taki błąd.

 

Jeśli problemu nie da się rozwiązać to czy możliwe jest przerobienie Udobota LocalLauncher v 3.0.2 lub v 3.0.3

Z góry dziękuje za pomoc :)

 

I gdy odpalam go jak administrator występuje ten sam błąd.

Może nareszcie jakaś mądra opinia ?? ;p

 

NetFramework & VCRedistable

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...