Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co Mam Zrobic Zeby Moi Koledzy Mogli Grac Na Moim Serwie ..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie... Co mam zrobić a by koledzy grali na moim serwie ? odpowiedzi na tym forum lub najlepiej na GG 22330836 z gory thx :] PS.Serwer mam ;)

Opublikowano

Najlepiej użyć tego Port-Mapa

http://www.mpcforum.pl/topic/174204-dltutportmap-od-elitepvp/

 

W linijce

OutIP=

Wpisujesz Swoje IP z hamachi z końcówka .100;)

Opublikowano

Najlepiej użyć tego Port-Mapa

http://www.mpcforum.pl/topic/174204-dltutportmap-od-elitepvp/

 

W linijce

OutIP=

Wpisujesz Swoje IP z hamachi z końcówka .100;)

 

 

 

 

 

mam tak :] port map właczony Virtual pc też jak właczam spolszczenie do pokazuje sie czarny obraz i myszka z metka ... kilkam esc. i wyskkuje jakiś LOG ! pomozesz ?

Opublikowano

Weź innego clienta. Chinol albo spolszczenie do PL 2008 nie patchowanego.

A żeby inni mogli grać to musisz mieć odblokowane porty, sieć hamachi, dać "innym" spol chyba z normalną końcówką ip, a czasem trzeba wyłączyć firewalla dla sieci hamachi...

;)

Opublikowano

Bosh ...

Pobierasz sobie clienta np tego: bo jest bardzo dobry

http://www.mpcforum.pl/topic/229535-clientoficjalny-klient-pawemolmt2/

 

I tam wklejasz spol i odpalasz i grasz

 

(SPOL - dla hostera z .100 / dla kolegów normalne ip z hamachi)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...