Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Spolszczylem Pytania Do Ox Ale Jak Przywolam Bezimienne Kwiaty To Są Krzaczki Nie Spolszczone Co Zrobic ? Fast Help


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam spolszczyłem pytania do OX ale jak je właczyć ? przywołałem bezimienne kiwaty i mam wszystko pismem jakiś krzaczkowatym :)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Musisz spolszczyć bezimienne kwiaty.

 

Masz jak spolszczyć nazwy npc, ew. możesz ściągnąć gotowca stąd:

To jest ukryta treść, proszę

 

Po ściągnięciu kopiujesz do serwera tylko mob_proto.

a co do ox'a:

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

JESTEM FAJNY :D

ZBIERAM +

cooltext572507794.png

Opublikowano

@up a jak to zrobic ? Proszę o szybką odpowiedz :) bardzo mi zależy na czasie :)

Tu masz:

Spolszczony OX-Bezimienne Kwiaty

 

Na początek pobieramy ten plik

 

http://www.speedyshare.com/files/26012658/Konkurs_OX.zip

 

Skan

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=93988def2c16020e53a4addead8dac99fbcabea5cf0a19fd314f7a56e7d9b29b-1293958584

 

Jeśli już pobraliśmy przekonywujemy i pliki z folderu Honkong wrzucamy do katalogu:

 

usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong

 

lub

 

usr/rain/channel/share_data/locale/english

 

Pliki z folderu quest wrzucamy do Katalogu:

 

usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest

 

lub

 

usr/rain/channel/share_data/locale/english/quest

 

Pliki z folderu 20358 wrzucamy do katalogu:

 

usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object

 

lub

 

usr/rain/channel/share_data/locale/english/quest/object

 

Gdy juz skonczymy należy wpisac w Virtual PC komende

 

reboot

JESTEM FAJNY :D

ZBIERAM +

cooltext572507794.png

Opublikowano

@up przeczytałem i zrobiłem jak pisałeś ale jak weszłem do tego foleru 20358 to w środku jest następny folder "chat" i jak weszłem quest/object to nie znalazłem takiego folderu jak chat to go wsadziłem i nic nie podmieniałem tak ma byc ?

 

@edit

 

Zrobiłem tak i dalej tak jest :)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@UP

 

Spolszczajac te 2 questy spolszczasz kwiatki -,-

 

Ja zawsze po reinstalu wrzucam ox.quest ,oxevent.quest ,oxquiz.lua i elegancko hasa ;) ...nie wiem co wy tu cudaczycie

58889608.pngb_560_95_1.png

Daj + potrzebującemu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...