Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skarga] Kolejna, Pewnie Misiael Albo Inni.


.Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, piofer gra ze mną i budujemy razem z nim mój zamek tylko teraz nie ma go online, lecz przed chwilą odbudowalem go po raz XXXXXX bo cały czas go niszczą, a teraz co? Wracam tam i napis w środku zamku CHUJ CI W DUPE i tabliczka obok Chuj ci w dupe pizdo tępa. Dodaje SS`a, prosze o bana dla msiiaela i w ogóle ogarnijcie ludzi.

 

85667255230354189836.png

16387257971187901196.png

21220733904953192832.png

Opublikowano

Nie wiadomo kto o postawił, Musisz się przyczaić na tego kogoś.. I wtedy powiedz że to on.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Bana nie bedzie, jestem pewny na 100%

Powod? Nie ma dowodow, bo ten scrn nic nie znaczy. rownie dobrze mogles sam zrobic ta tabliczke i powiedziec ze to misialek (nie twierdze ze tak zrobiles tylko mowie ze mogles tak zrobic) by dostal bana.

xJustMe.png

Opublikowano

Człowieku ten misiael lata na speedhacku rozwalając mi calą okolicę, kopalnie, tory i plantacje i nie będzie bana? Pozdro.

16387257971187901196.png

21220733904953192832.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...