Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie Jak Wyciągnąć Tytanowe Zbroje I Bronie Z Ich Clienta?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jak w temacie, próbowałem przerzucać pliki PC, PC2 itd ale tyle co miałem to nic, nie widziałem postaci przy jej wyborze a jak ją wybrałem to wszyscy wokół mnie i ja nie ruszali się i było widać tylko miecze postawione pionowo.

 

Proszę o pomoc bo te tytanowe zbroje bardzo mi się podobają (oprócz stalek i innych zwykłych zbroi). A ich client jest przebajerowany żeby na nim grać...

Opublikowano

Ponieważ wpisy tych zbroi są jeszcze w root i locale_pl

Oraz ikony w pliku "icon"

 

 

w root są takie pliki jak

"warrior_w.msm" 'warrior_m.msm" odpowiadające za to że widzisz zbroję na sobie po dwa pliki na każdą klasę postaci są tam :) m-men & w-woman a

w locale_pl masz item_proto z query tych zbroi , oraz itemlist ;)

Opublikowano

Tak tyle że nie każdemu odpowiadają takie bajery jakie są tam zastosowane. Mi tylko się spodobały tytany i bronie które chciałbym wyciągnąć i wgrać sobie do swojego metka z 2008r.

 

P.S

 

glinka można prosić o jakąś instrukcję krok po kroku? :D

Z góry dziękuję

 

 

EdiT:

 

Ponieważ wpisy tych zbroi są jeszcze w root i locale_pl

 

Tam jest locale_de nie ma _pl więc czy to nie robi różnicy.

 

 

EdiT@2:

 

Robiłem tak jak pisałeś i fakt, kształtem przypomina Tytana z clienta Gondoru ale już jest bez tekstur.

Ikonka Tytana wygląda jak ikonka butów wiatru+ z metka 2008 (myślę że wiecie o co chodzi), a mojego Nero nie widać.

Nawet nazwy itemek się zmieniły. 6-7 bon mogę dodawać tylko u itemek które są u góry eq.

Może jakaś rada?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...