Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co Dokupić ? Bo Nie Radze Sobie W V2 ;/


apis785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok, kupiłem sobie fms'a 25śr +8 z kd+3 pod expa ;P

Coś w eq musze jeszcze zmienić czy teraz tylko skille pozostają ?

Sell konto 67 body PL s24 Chunjo i ninja 61 ;)

BEZ EQ.

Więcej szczegółów PW :P

 

 

Plusem nie pogardzę ;)

Opublikowano

skoro narazie chcesz wbic 70 to polecam kupić żelka +9, boga +8/9, RIB'a/FMS'a +9 śr ~30% i jakoś zmęczyć te 4 lvle a potem jak powbijasz skille to będzie dużo lepiej

Opublikowano

Boga dzisiaj spróbuje zrobić u kowala na +8, liczę na szczęście ;p

Czy lepiej go nie palić ?

Kd +4 przyspa do stalki będę wkładał ;P

Żelka też będę próbował na +9 wsadzić.

Sell konto 67 body PL s24 Chunjo i ninja 61 ;)

BEZ EQ.

Więcej szczegółów PW :P

 

 

Plusem nie pogardzę ;)

Opublikowano

Stal +4 kd defa uchylenia +4 - nie baw sie w stal, zamień za boga +8

Parta +7 - zamień za coś pod expa

Ebo+9 - ok

Branza +1,5k pż - może być

Buty +1,5k pż - j/w

Naszynik +1,5k pż - j/w

lwia+9 - ok

żelek +7 - obowiązkowo +9

Skille :

Aura m2 - aura m2 ? To są jakieś kpiny ? Codziennie czytaj ku

Wirek m4 - czytaj codziennie

Szarża m5 - j/w

52287137559562145640.png

Opublikowano

A opłaca mi się tego boga na +8 robić ?

mam jeszcze z 600kk, perła nieb 30kk.

 

Żelka na +8 już 4 razy spalil ;P chyba kupie +9 za 150kk ;p

Ok, ulepszyl żelka na +9 ;)

Sell konto 67 body PL s24 Chunjo i ninja 61 ;)

BEZ EQ.

Więcej szczegółów PW :P

 

 

Plusem nie pogardzę ;)

Opublikowano

bij skille nawet jeśli ku są drogie.

dla bodego dobra zbroja to podstawa.

poza tym jak expisz po 3 grupki to jest git ja wbiłem 70 expiąc po 2-3 grupki z buta i wybijałem cały spot, jeszcze musiałem czekać z 1min aż się zrespią mobki :P

oczywiście mówie o expie na szponach

5155135006.png

Opublikowano

Ok, załatwiłem sobie riba sr 30 xD

Czyli po 3 grupki nie jest źle ?xD

Sell konto 67 body PL s24 Chunjo i ninja 61 ;)

BEZ EQ.

Więcej szczegółów PW :P

 

 

Plusem nie pogardzę ;)

Opublikowano

Moim zdaniem tylko Zelazny +9 się przyda i skille , a reszta moim zdaniem jest OK , bo nie oplaca mu się wyminiać stalki, bo ma już kd , wiec niech dobije 70 lvl i będzie robil stalke i bedzie te kilka defa więcej.

matjes4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...