Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]255Lv.+Stała Widoczność.-Wreście Wszystko Odbugowane. !


Kierownik !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To znaczy ze nie ma nadanych praw 0777 ;]

musicie wejsc do sciezki z plikiem game .. kliknac na niego prawym myszki i wziasc

wlasciwosci .. tam pisze cos takiego jak ósemkowe 0645(jakas inna liczba) i w to miejsce wpisujecie 0777 reboot

serwa i wszystko chula

 

777 od 0777 ma jakas roznice? bo po wgraniu pliku mam nadane parawa domyslne 777

 

 

ja po dodaniu tego pliku game mi sie serwer po wpisaniu ./start w któryms momencie staje i nie idzie dalej

 

pomoze ktos?

beztytuuxmn.jpg

 

ja mam takie cos, i jak nie klikne na serwer (tzn. czarne okieno z tekstem) to serwer mi nie dziala, a gdy poprostu klikne to normalnie moge sie zalogowac... ale to moze byc tez wina mojego kompa... ostatnio mam z nim problemy

Opublikowano

Zajebiscie przyda się - i 5 dla ciebie ;]

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

Widać Rain ma tylko 270 pkt statów a nie jakieś 700? o co chodzi? ...

Ściągam i sprawdzam ...

 

...

 

Nie działa ... Dalej max 99lvl od czasu do czasu pokaże się lvl 99 koło rangi ale po uderzeniu w potwora znika

Coś nie teges ...

 

CHADA

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mowie z gory ze na zwyklych rainowskich moze wam nie zadzialac

na arymanika pojdzie lekko .

http://www.mpcforum.pl/topic/263918-tutpliki-serwerowe-vpc-disk-by-aryman/

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

naprzyklad w taki sposob... wgranie pliku poczatkowego nic nie da....

 

gdy serwera zostawisz wlaczonego to bedzie to wyskakiwalo do nieskonczonosci... mam to nie pierwszy raz... podmienialem tylko plik "game" (poprawnie, zgodnie z tutem) i przy wlaczeniu serwera co chwile to wyskakuje...

 

jezeli ktos wie o co chodzi, prosze o pomoc

 

beztytuuvj.jpg

 

 

 

nie kumam... moze ktos wytlumaczyc to jasniej?

 

 

 

 

 

 

 

musisz prawa pliku zmienic na 777

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...