Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss] Pekawu Vs. Makys


PeKaWu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojedynek Diss'owy

 

Wyzywający: PeKaWu

Wyzywany: MakYs

Kategoria: Diss

Tematyka: Freestyle

Czas: 3 dni

Notka: Pokaż co potrafisz.

 

Wygenerowane przez generator KomputeromaniaK'a

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To mój pierwszy diss,

chociaż nie pisze od dziś.

jednak poświęce troche czasu

żeby narobić hałasu.

Niechce Ci sie czytać ?

to nie czytaj na siłe,

ale bądź tego pewien

że te słowa nie będą miłe.

Nie dissuje Cię bo jesteś słaby

tylko za to że sobie nagrabiłeś

dobrze wiesz co zrobiłeś

za to wieczora nie dożyjesz.

Scorpiona próbujesz poniżać ?

Za słaby jesteś

Możesz mi kurwo batona wylizać !

Te twoje psy z gildi sie nadają na cwelke

Pewnie pedały gracie razem w butelke.

Nie boje sie ziomek twoich pogróżek

jesteś cienki jak paluszek.

 

Porównuje Cie do maćka chłopie

niespodziewasz sie tego co z tobą zrobie.

 

Pozdrowienia od BloodAndPaind z EvoniS'u

Pierdolnij sie w łeb lamusie i niechcij więcej dissów !

Środkowy palec w LTD wasz koniec jest juz bliski

Jeśli chcesz jeszcze walczyć będą gorsze pociski.

Opublikowano

Nie zalamuj mnie frajerze spojrz w lustro pozerze jestes pozerem...

Spojrzales ? Jak widzisz dalej jestes zerem !

Ze mna zadzierac? Ty jestes peja? Biede reprezentujesz ?

Na dzielnicy brak ci ziomkow ten psychiczny bol czujesz ?

Ty mnie hejtujesz ? Tym sie zajmujesz ? Dokopanie mi tutaj knujesz ?

Mieszkasz w kawalerce bo brak ci wyksztalcenia ?

Kiedys wagary teraz brak ci jedzenia ! Masz cos jeszcze do powiedzenia ?

Chcesz mi powiedziec ze jestem Mackiem z Klanu ?

Myslisz ze to kogos rozsmieszy ? Chyba tylko ta twoja bande bałwanow...

Chcecie mnie dojechac? Z kolegami jestes mocny w piesci i na kopanie ludzi na glebie ?

Ty matole nic nie potrafisz... W głowie ci sie znow jebie...

W niebie? Wnuk wzorowy syn zaciety? Z metra ciety i tu skaczesz?

Powiedzmy sobie prawde w oczy ! Ty juz pacanie placzesz...

Hah tego sie nie spodziewalem... Czy ja diss z metina wlasnie ujrzalem?

Wrzucasz gre do pojedynku tego ? Zrobiles z siebie idiote wiekszego..

BloodAndPain? Co to za banda , ekipa? a sorry to klan na drzewie !

Zrobiliscie sobie dzieciaki baze w jakims krzewie?

Umysl mi mowi '' smiej sie MakYs smiej ''...

Bo na dissa nie wyzwal cie normalny czlowiek tylko jakis gej...

Wachasz klej? Kozaczysz i cpasz?

Taki z ciebie kozak w metina grasz i myslisz ze w dwoch lapach mnie masz?

To ty sie dasz wlasciwie juz sie dales... Wspominasz o swojej ekipie ktora na psy za yangi sprzedales?

Nie wiem co napisac o gowniarzu z '' nasze bloki sa zajebiste ''..

To ze wyjdziesz na debila to bylo oczywiste !

Sorry kolo ty spiewasz discopolo bo nie umiesz rapowac...

Teraz ide zajarac otworz morde bo nie mam w co fajek kiepowac...

Opublikowano

Ty to nazywasz dissem ?

ja nazwe to inaczej, jest to chujostwo

Takie teksty wsadź sobie w pizde czarna siostro.

Wiodamka że prawda Cię boli jesteście zasrańcami,

i ty myslisz że zabijesz mnie takimi tekstami ?

To że już przegrałeś jest oczywiste,

miej nadzieje że pomogą Ci mpcforumowicze.

Piszesz bzdury, rozumiem idioci mają tak z natury.

Przecież dobrze wiesz że BloodAndPain zawsze będzie u góry,

szczerze ? twój diss wogóle mnie nie ruszył,

może moją babcie by wzruszył.

Takich jak ty to bym dwoma palcami skrószył

Troche szkoda mi takiego gnoja,

piszesz jak naćpany i to niby ja ciągne z wora ?

To jeszcze nie koniec, mam jeszcze pytanie..

czy ty sądzisz że ja sprzedaje na psach baranie ?!

Za piniądze z konfidenctwa jadłeś dziś śniadanie.

Zamknoł bym Ci morde ale jak to nawinoł pono

"Nie tyka sie gówna wiadomo bo śmierdzi",

Więc będe trzymał się zdala od takich śmieci.

Na chuja twe starania, w rękawie mam Asa..

ty tylko w ręku kutasa, prawdziwy styl PKW sie odsłania.

Nie będe miał żalu jeżeli postawicie na MayKs'a

Ja miałem coś do przekazania, człowiek ma prawo do swojego zdania.

Nie pierdziele głupot tak jak to nie którzy,

pierdol sie MayKs 1/2 mpc Ci to powtórzy.

 

Pozdro, BloodAndPain ponad wszystko !

Opublikowano

Znow wspominasz o swoich 2-pacach ?

Pokazales '' inteligencje '' jednak śpicie na ulicy...

Dwa strzaly i jestes bananie w kaplicy.

Ty kozak? Hah z sokiem zamiast soplicy !

W piwnicy zrobiony zostales...

Wspomnienia zle niestety miales...

Tulipana w dloni mam od tyskiego łapiesz ?

Moge przyjebac ci nim w twarz ! Wiesz?

To nie wiersz to kilka slow dla ciebie !

Wiesz ze takich jak ty sie kretynami zwie. Dalej cie kolega jebie ?

Masz do mnie problem nie znajac mnie wcale ?

Twa przyszlosc prosta dwie dychy w kryminale..

Ty '' pedale '' tak na ciebie beda wolac.

Kiedy ty spokoj bedziesz probowac skolowac.

Nie musisz sie bac to tylko trzepanie !

Ktore zapewnia ci twoi nowi znajomi w pierdlu na sniadanie !

Powiesz ze nie trafisz? Ze nie idzesz tam? 100% dam i tu cie mam !

LTD smieje sie z ciebie z tego co ty zdissowales...

Ty w ogole to czytales? Sam sie z siebie smiales.

Brak ci zycia? Brak znajomych ? Brak rodziny ? Brak wolnosci ?

Dobrze wiesz ile razy polamali ci kosci...

Ty znasz mocnych gosci? To dojebales.. Jestes sam jak palec !

Nie chodziles do szkoly teraz wpierdalasz smalec.

Wielki metinowiec dzisiaj mnie zaatakowal ?

Smak gleby cieniasie żeś posmakowal... Spierdalaj podziękował.

Zarzucilem ci ze na psach siedzisz nie od dzis..

Ekipa podpierdalasz psy zwą cie '' miś ''

Zarzuty trafne dobrze wiesz o tym !

Ze jestes tylko konfidenckim kotem !

Zmieszalem cie z blotem. W leb mlotem?

Spoko uderzyc cie moge. Jestes pewny ze znow chcesz spasc na podloge ?

Wiele moge dlatego tu pisze nie wyjasnione sprawy...

czlowieku majranek palisz a na oczy nie widziales trawy !

Brak ci ortografii ! Jestes dzieciakiem ksiedza z ruskiej parafii !

Chuj cie trafi? Synu ksiedza pedofila !

Jakim cudem poczal na swiat takiego debila?

Koniec tej rundy bo jebal cie pies ! To wlasnie ON

Nie liczy sie wynik dissa wiec zegnaj szmato WON !

 

Koniec dissa. Wiem jaki bedzie werdykt. Narazie...

Opublikowano

Uprzedzam że nie ma namawiania znajomych do głosowania...

To znaczy jak chcesz to namawiaj ale mysle że wolisz to załawić uczciwie.

Napisałeś kilka zbędnych tekstów, ja w moich dissach nie wymyślałem nic.

pisałem to co sądze i prawde a tekty typu "czlowieku majranek palisz a na oczy nie widziales trawy !"

są zbedne w tym dissie :) Bo nawet jak bym nie jarał zioła to by było lepiej dla mnie więc nie

mam pojęcia czemu takie coś piszesz ;>

Mysle że pojedynek był wyrównany, czekam na uczciwy werdykt.

pzdr.

Opublikowano

PeKaWu 2 - 0 MaKyS

 

Bo MaKyS pisał rzeczy o których wg. mnie nie miał prawa wiedzieć.

Hip - Hop, Rap i dissy nie polegają na wymyślaniu bzdur tylko mówieniu prawdy.

Sam nie potrafię pisać ale wiem o co chodzi... mógł bym coś naskrobać ale miesiąc mi to zajmie więc nie ma sensu.

1292102632u115053.png

Opublikowano

MakYs

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

To koledzy sie zlecieli ^^

 

Gdyby moja ekipa sie zleciala to temat mialby 4 strony : ) Nikt z mojej ekipy sie niestety nie wypowiedzial bo nawet nie wiedza o tym temacie : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...