Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Argosmt2 [Pl] [Dedyk]


kimsufi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

78289678342588541217.jpg

 

93467930.png

 

 

parametry.png

 

16365224.png

Intel Bi Xeon E5504 8x 2.00+ GHz

 

15164974.png

24 GB

 

95185475.png

1 GB.s

 

linkif.png

 

74212152.png

http://argosmt2.pl/

62391048.png

http://argosmt2.pl/reg.php

16496777.png

Praca w toku

35830966.png

http://argosmt2.pl/playerrank.php

27967431.png

W budowie

63324297.png

Nie potrzebne 

66104635.png

Na stronie

13904615.png

http://w388.wrzuta.pl/plik/48j1tkrLd1L/argosmt2 

71187513.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=8545ab2c02f347682be7567f4f6a29ba74bbb40d1b85b5886819a70506b23cad-1296577068

 

 

infoou.png

 

46662198.png

49765276318667030202.jpg

 

87618246.png

45855723.png

Tak

 

37163598.png

10%

 

20442841.png

8%

 

26574673.png

10%

 

81150955.png

[media][/media]

 

Otwarta.png

 

kontaktz.png

8997451 i [email protected]

 

 

teamb.png

 

[sA]Arion

 

[sA]Max

 

[sGM]WuZy

 

[GM]Axel

 

[GM]Offca

 

[GM]Speedo

 

[GM]Psychodelus

 

 

bonusu.png

 

 

stopka.png

Opublikowano

haha sprawdziłem ten dedyk i nawet tutaj kłamiesz ty masz ofertę z ovh RAM 8 GB procek Core i5 750 a na ten za 1400zl to sobie możesz pomarzyć!

Opublikowano

Włam na serwer ;/ zwiekszyli expa o 900% a teraz shutdown :/

Zadowoleni ze rozjebaliscie takiego dobrego dedyka?

draenorsygn.png

Opublikowano

Gdzies rano bo admina nie ma :/ Tylko zanim porobi zabezpieczenia i zrobi cofke o 15 minut to troche minie...

draenorsygn.png

Opublikowano

tylko ze takich hardow polskich jest za duzo

i sa praktycznie identyczne

i nie oplaca sie zaczynac na nowych

Opublikowano

No narazie serwer miał niemiły start, miejmy nadzieję że przyciągnie chociaż 200 osób ;P

draenorsygn.png

Opublikowano

@UP Serwer nie jest żaden Hard .Wbij na niego ,sprawdź handlarzy i zastanów się czy rzeczywiście ten serwer jest taki za jakiego go uważasz .

 

Moim zdaniem serwer bomba ,ale już coś się dzieje i nie można wejść na serwer .

Opublikowano

serv jest hard ...

ZAPRASZAM NA TEAM SPEAK3 !!

 

IP: 178.63.154.35

Port: 9987

 

DARMOWE KANAŁY DLA WSZYSTKICH ORAZ POSZUKUJEMY SERVER ADMINÓW !!

Opublikowano

Idioci chcą zrobić 4fun z tego serwera... Kurwa a zapowiadało się na zajebisty dedyk hard... Żałosne jednym słowem

draenorsygn.png

Opublikowano

jak to bedzie 4fun to ja tu nie gram ...

ZAPRASZAM NA TEAM SPEAK3 !!

 

IP: 178.63.154.35

Port: 9987

 

DARMOWE KANAŁY DLA WSZYSTKICH ORAZ POSZUKUJEMY SERVER ADMINÓW !!

Opublikowano

sorka za duble post przez przypadek 2 razy klilklem

ZAPRASZAM NA TEAM SPEAK3 !!

 

IP: 178.63.154.35

Port: 9987

 

DARMOWE KANAŁY DLA WSZYSTKICH ORAZ POSZUKUJEMY SERVER ADMINÓW !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...