Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Argosmt2 [Pl] [Dedyk]


kimsufi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GM to jest bardzo pomocny.

Jakimś bugiem usunięto mi 42lvl , nie mogłem wejść na tą postać.

Po napisaniu do GM'a oddali mi Yang / 30lvl ( w ramach rekompensaty ^^)

 

Nie narzekam na serwer, bo te "10%" expa to 10x więcej niż na PL (moim zdaniem..)

­

Opublikowano

Yhym serwer on a na start co jest az nic ..... nawet miecza +0 ciekawe skad ta kasa na jakies poczatkowe eq chociazby miecz wedlug mnie zalosny serwer najpierw zrobcie wszystko bo to wyglada jak totalna porazka

Opublikowano

Serwer Fajny, Nie Wiem Po Co Piszecie Takie Negatywne Opinie?! Nie Ocenia Się Serwera Po Obrazku .... ;/

Najpierw Zobaczcie Potem Piszcie Co O Nim Sądzicie ;-)

 

 

Pozdro... Mój Nick W Grze PRO w chunjo ;P

Opublikowano

"Server OFF! 4 Ever! Wystąpiły problemy i serwer ArgosMT2 zakończył swoją działalność."

 

Wiadomość została podana przez Administracje serwera!

Opublikowano

up up hahah smieszny jestes ;] serwer nie zakonczyl dzialalnosci poczekaj do piatku zobaczysz co nowego dodali to sie zalamiesz ;] widzialem juz wstepne rzeczy zajebiscie im to wyszlo

Opublikowano

Gm grozi ddosem jakies dowody na ten temat masz? czy z rekawa wyciągniete?

 

To predzej ktos serwer z ddosował chciałeś powiedzieć

fffffffa.png

Nowicjusz
Opublikowano

Gm grozi ddosem jakies dowody na ten temat masz? czy z rekawa wyciągniete?

 

To predzej ktos serwer z ddosował chciałeś powiedzieć

 

 

Z tego co mi wiadomo kuzyn screny porobił więc mam dowody ^^

Opublikowano

u mnie off czemu? mam spol!!!

Postacie metin2 Priv

 

Mutusahai -na all priv woj od 1lvla mental od 80+ z dobrym eq bodziak

Rapten-na all priv ninja dagger only

Shuhatihai-na all priv sura czesto wp

Mensuhati-na all priv szaman po 90 heler od 1 smok

 

CELESTIAL -BYLO MINELO 96LVL SZAMANKA Bufaq najleprza na serwerze eq z woja

woj-164 EQ PRO OKRADZIONY PRZEZ ManiaqPL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...