Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam no wiec potrzebuję waszej pomoc kupilem na allegro 100kk i mysle ze narazie starczy. Mam ninje dagger 7lvl :-P i zamierzam zrobic na nim szybki na G mam pare pytan

1. jak szybko zarobic nie na medalach i metkach

2. jak szybko expic

Za pomoc +

OsadaMt2 Tak Wiele Do Zrobienia, a Tak Nie Wiele Czasu....

Opublikowano

Zrob sobie 21lvl ninja i najlepiej idz na besty do m2 kup podwojny drop z IS (o ile chcesz bo wtedy wieksze szanse) dedaj besty i beda ci fms dropily teraz srednio fms+0 po 5-20kk nawet zalezy jakie sr

A exp to standard tak do 10-11 m1 skoro mowisz ze mam 100kk to kup sobie all EQ+9 sztyle/zbroje/helm(watpie ze znajdziesz) tarcze i to w sumie styknie i potem m2 do 35 od 35 na orki chyba ze wczesniej bedziesz ogarniac potem na pustynie idz albo na orkach do 45 zrob boja w wolnej chwili. A jesli chcesz zarabiac sobie pierw to wbij 35 jakis fms+9 z dobrymi sr zrob boja i metki ;p

To chyba na tyle ja tak zawsze robie i nigdy mnie ta metoda nie zawiodla. Ostatnio wbilem tym sposobem 65 w 3tygodnie moze dlugo ale jak dla mnie takie tempo jest dobre

Opublikowano

Aha dzieki a macie jakis leprzy sposob na kase

OsadaMt2 Tak Wiele Do Zrobienia, a Tak Nie Wiele Czasu....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...